Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Půjčovna her Škola s hrou

13.06.2020 Hry a zábava

Láká vás zorganizovat vlastní herní turnaj? Jedete na školu v přírodě? Připravujete se na dětský tábor? Půjčte si s sebou hry od Albi!

 

UPOZORNĚNÍ!

Klub Albík se od 1. 9. 2020 mění na program Škola s hrou. Všechny potřebné informace najdete na webu www.skolashrou.cz, a to včetně informací o nové půjčovně her.
 
Hledáte způsoby, jak dětem zkrátit dlouhou chvíli a jak pro ně zajistit zábavný a smysluplný program? Pro takové případy je tu ALBÍKOVA PŮJČOVNA! Naše hry si můžete vzít s sebou a úplně zadarmo. 

Které hry vám půjčíme?

Vybírat můžete z následujících her: 6 bere! Desková hra, IQ Fitness 3D - Řetěz, My Little Scythe, Paměťovky - Podezřelá husa, Siegestorm, Similo - Báje, Párty Alias Hádej, kdo jsi, Yogi - Guru a Vlajky.
 
Pro náročnější hráče jsme připravili lahůdky jako je Siegestorm nebo My Little Scythe. Paměť a logické myšlení pak potrápíte s karetkami  IQ Fitness či vybranou hrou z edice Paměťovek. A pokud hledáte pořádnou porci zábavy? Pak sáhněte rozhodně po Yogi - Guru. 
 
 
Zapůjčení a zaslání her ZDARMA. O HRY SI JEDNODUŠE NAPIŠTE!
 

Jak si hry půjčit?

Pro zapůjčení nám stačí zaslat následující informace
  • termín akce (kdy hry potřebujete?)
  • počet dětí
  • adresu a kontaktní osobu pro doručení her
  • specifikaci her z výše uvedeného seznamu (množství her přizpůsobíme počtu dětí).

Podmínky zapůjčení her

Poskytnutí fotodokumentace z Vaší akce (min. 4 fotografie včetně písemného souhlasu se zveřejněním fotografií  pro účely propagace programu Albík).
 
Zapůjčené hry je potřeba vrátit do 5 pracovních dnů od ukončení vaší akce na adresu:
 
DISTRIBUČNÍ CENTRUM A SKLAD
ALBI Česká republika a.s.
Lhota za Červeným Kostelcem 439
Červený Kostelec 549 41
 
 
 
Upozornění! Uvedená kontaktní osoba plně odpovídá za vrácení a bezvadný stav zapůjčených her. K zásilce je třeba přiložit seznam chybějících komponentů a specifikaci poškození her (pokud k němu dojde).
 
Pro zapůjčení her nám pošlete poptávku na program.albik@albi.cz. Ozveme se Vám během 48 hodin pro potvrzení termínu a dostupnosti poptávaných her. Objednávku Vám následně závazně potvrdíme emailem. Fotografie z akce včetně souhlasu ke zveřejnění zašlete následně na tentýž mail. 
 
-------------------------------------
 
Příjemnou zábavu vám přeje herní tým ALBI
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI