Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albíkova půjčovna her

13.06.2019 Hry a zábava

Láká vás zorganizovat vlastní herní turnaj? Jedete na školu v přírodě? Připravujete se na dětský tábor? Půjčte si s sebou hry od Albi!

 
Hledáte způsoby, jak dětem zkrátit dlouhou chvíli a jak pro ně zajistit zábavný a smysluplný program? Pro takové případy je tu ALBÍKOVA PŮJČOVNA! Naše hry si můžete vzít s sebou a úplně zadarmo. 

Které hry vám půjčíme?

Vybírat můžete z následujících her: Catan (základní hra), Ubongo, Quoridor, Karak, Sabotér, Fazole, Cortex, Gobbit a Railroad Ink
 
V nabídce najdete hry náročnější na čas i pravidla jako je Catan nebo Ubongo, ale i herní rychlíky v podobě Gobbita s jednoduchými pravidly – děti se je snadno naučí a herní doba je kolem patnácti minut.
 
 
Zapůjčení a zaslání her ZDARMA. O HRY SI JEDNODUŠE NAPIŠTE!
 

Jak si hry půjčit?

Pro zapůjčení nám stačí zaslat následující informace
  • termín akce (kdy hry potřebujete?)
  • počet dětí
  • adresu a kontaktní osobu pro doručení her
  • specifikaci her z výše uvedeného seznamu (množství her přizpůsobíme počtu dětí).

Podmínky zapůjčení her

Poskytnutí fotodokumentace z Vaší akce (min. 4 fotografie včetně písemného souhlasu se zveřejněním fotografií  pro účely propagace programu Albík).
 
Zapůjčené hry je potřeba vrátit do 5 pracovních dnů od ukončení vaší akce na adresu:
 
SKLAD ALBI Česká republika a.s.
PŮJČOVNA HER
Manželů Burdychových 780
549 41 Červený Kostelec
 
 
 
Upozornění! Uvedená kontaktní osoba plně odpovídá za vrácení a bezvadný stav zapůjčených her. K zásilce je třeba přiložit seznam chybějících komponentů a specifikaci poškození her (pokud k němu dojde).
 
Pro zapůjčení her nám pošlete poptávku na program.albik@albi.cz. Ozveme se Vám během 48 hodin pro potvrzení termínu a dostupnosti poptávaných her. Objednávku Vám následně závazně potvrdíme emailem. Fotografie z akce včetně souhlasu ke zveřejnění zašlete následně na tentýž mail. 
 
-------------------------------------
 
Ještě nejste členem programu Albík? Pak se stačí zaregistrovat a využívat veškerých výhod členství! Více informací i registrační formulář najdete na https://www.albi.cz/blog/hry-a-zabava/vzdelavaci-a-zabavni-program-albik/
 
Příjemnou zábavu vám přeje herní tým ALBI
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI