Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kvído slaví! Ulovte (nejen) novinky s 15% slevou…

27.03.2023 Hry a zábava

Kvído, chytrá chobotnička od Albi, slaví 31. března svátek. A protože podobná událost se nemůže jen tak odbýt, přichystal pro všechny speciální akci.

 
 
Nakupte v dubnu cokoliv od Kvída v Albi prodejnách nebo na e-shopu a užijte si chytré hry pro malé objevitele i další Kvídovy doplňky se slevou 15 %. Navíc dostanete dárek v hodnotě 99 Kč, Kvídův sešit Aktivity se zvířátky. Chapadlo na to!
 
 

Kvído si pro vás připravil soutěž o tři balíčky her - stačí splnit Kvídův úkol a poslat fotku, jeden z balíčků může být váš. Chci si zasoutěžit!

 

Kvídovy novinky pro předškoláky

 
 
Zvířátkové učení
 
S těmito zábavnými sešity se předškoláci naučí počítat, poznávat barvy, pojmenovávat tvary a protiklady nebo psát písmenka. Také na ně čeká vybarvování, procházení bludištěm a hledání obrázků. U některých úkolů děti využijí i barevné kulaté samolepky. K dostání ve 4 variantách: Písmenka, Čísla, Barvy, Tvary a protiklady
 
 
 
Kvído knihy Objevuj
 
Bohatě ilustrované knihy pro předškoláky, kde děti objevují protiklady, barvy, tvary a čísla pomocí otevíracích stránek s různou možností odpovědi. V knize je 12 stran s šesti interaktivními překlápěcími obrázkovými stránkami. K dostání ve 4 variantách: Barvy, Tvary, Čísla, Protiklady
 
 
Samolepky s omalovánkami 
 
V krásně ilustrovaných sešitech mají děti za úkol hledat vhodné samolepky a lepit je na chybějící místa. Seznámí se s různými zvířátky a procvičí jemnou motoriku. Velké části obrázků si děti mohou samy vybarvit pastelkami. K dostání ve variantách s pejskem nebo kočičkou.
 
 
 
Cestovní aktivity
 
Nápadité sešity zaručeně zabaví děti na cestách. Budou totiž hledat rozdíly, vyplňovat křížovky a sudoku, procházet bludištěm nebo počítat obrázky. Pokud už mají vyplněno, mohou vše smazat a zkusit hrát znovu. Do sešitu se totiž píše fixem, který lze pomocí papírového ubrousku opět vymazat. K dostání v 6 variantách: Vesmír, Cestování, Ochrana přírody, Prázdniny, Labyrinty, Hledej a najdi.
 
 
Text: Michaela Kubínová  Foto: Albi
 
 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI