Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Registrace    Balíček her    Úkoly klubu    Seznam akcí    Členové klubu    

 

Přihlaste se do Albi klubu deskovkářů!

 
Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách?
 
Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?
 
Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.

 

Podmínky pro přihlášení

Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.

 

Přihlásit se

 

Jaké plynou z členství výhody?

Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub.

Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtyři měsíce získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma.

Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.

Pravidelný herní balíček

Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně.
 
Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 2000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
Stojíme především o spolupráci s aktivními kluby, které nám pomohou dále šířit povědomí o krásách deskových her. Proto platí, že pokud kterýkoli klub nesplní ve dvou po sobě následujících období podmínky pro zisk balíčku (tedy nesplní alespoň 3 úkoly), bude takový klub z programu vyřazen.
 
Končící/skončené období trvá do 31. března, aktuální období pak do 31. srpna. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období.
 
 

 

 

 

 

 

Úkoly aktuálního období

Období od 1. dubna do 31. srpna. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období. Úkoly jsou následující:
 
  1. Zúčastnit se testování alespoň jednoho ze dvou produkčně i herně náročnějších titulů kategorie Family+.
  2. Zúčastnit se testování dvojice karetních/párty her.
  3. Zúčastnit se testování trojice jednoduchých párty her pro dospělé (s úpravami lze ale hrát i s dětmi).
  4. Uspořádat turnaj nebo veřejné hraní v jedné z následujících her: Co to čmáráš?; Similo; Hlavně klid; Umí prase létat PLUS; 6 bere! Desková hra; Taco, Kočka, Koza, Sýr, Pizza (bude dostupná v červenci); Znáte svět?; Klub detektivů (bude dostupná v červenci).
  5. Uspořádat turnaj nebo veřejné hraní v jedné z následujících her: Siegestorm, Tapestry, Catan: Hvězdoplavci, My Little Scythe, Railroad Ink; Trosečníci (bude dostupná v červenci)..
Zažádat o zápůjčku her pro uspořádání turnaje můžete přes formulář v části Nadcházející akce - viz níže. 
 
Poznámka: Úkoly "zúčastnit se testování" obnáší vytištění Print & Play verze dané hry, následně několikanásobné zahrání (alespoň 3 hry) a poté vyplnění dotazníkového formuláře k dané hře. Formulář stačí vyplnit jen jednou, ale mají-li hráči na hru různé názory, preferujeme, když jej vyplní každý zvlášť. Chcete-li plnit úkoly 1), 2) a 3), ozvěte se nám na e-mail herni.kluby@albi.cz a teprve poté vám zašleme odkaz na adresář se hrou, pokyny a odkaz na dotazník. Je to z toho důvodu, že nechceme, aby se data nekontrolovaně šířila - pořád jde o neoznámené tituly. Z toho také plyne, že součástí tohoto úkolu je závazek se o testovaných hrách až do jejich oznámení veřejně nešířit.

 

Nadcházející akce

 

Přehled pro všechny, co mají chuť si zahrát nějakou karetku nebo deskovku, vyzkoušet zajímavou novinku nebo najít další nadšence do hraní ;-).

 

 

Bouzov – Herní a kreativní den

 
V neděli 26. 7. 2020 od 14:00 v Jeřmani č. 14, Bouzov. Přijďte si zahrát novou strategickou hru CATAN HVĚZDOPLAVCI, nebo některou další z her, které tu máme nachystány. A pro ty co už nebudou chtít hrát, máme připraveno malování na kamínky. Bližší informace: tel: +420 730 512 215 nebo email: damiskospolek@seznam.cz.
 
 

Dvůr Králové nad Labem – Turnaj ve hře Railroad Ink

 
30. 7. 2020; 14:00 hod.; Dvůr Králové nad Labem; přihlašování na: spolekprodvorek@gmail.com, pořádá Klub deskových her Dvorek Spolku pro Dvorek.
 
 

Vsetín – 13. noc her v knihovně 

 
13. Noc her v knihovně se koná v pátek 31. 7. 2020 od 18:00 do 23:59 ve 3. patře knihovny na Dolním náměstí. Vstup volný. V průběhu akce proběhne turnaj ve hře Taco, kočka, koza, sýr, pizza. Děti do 12 let potřebují na akci potvrzení od rodičů, které si můžete vyzvednout v knihovně.
 
 

Ostrava – Mölkky: Turnaj Slujpoháru

 
6. srpna, Ostrava: Molkky - Turnaj Slujpoháru; 6.8.2020; 16:00; KDH Sluj, Lužická 1, Ostrava-Výškovice, FB Událost (https://www.facebook.com/events/1092100441190694/).
 
 

Bouzov – Turnaj o spoustu zajímavých cen ve hře Umí prase létat +

 
9. srpna, Bouzov: Turnaj o spoustu zajímavých cen, ve hře Umí prase létat +, se koná v neděli dne 9. 8. 2020 v Jeřmani u Bouzova. Turnaj je součástí akce DEN BUBLIN, která začíná ve 13:00 hod a na které vás čeká spousta zábavy. Bližší informace: tel: +420 730 512 215, e-mail: damiskospolek@seznam.cz nebo na našem facebooku Damiško, z.s..
 
 

Dvůr Králové nad Labem – Turnaj ve hře Co to čmáráš?

 
13. 8.; 14:00; Dvůr Králové nad Labem; přihlašování na emailu: spolekprodvorek@gmail.com, vzhledem ke koronaviru pouze pro předem přihlášené.
 
 

Stará Rudná – Prázdninové deskohraní na Chaloupce

 
8. září, Stará Rudná. Přijďte si vyzkoušet některou z letošních novinek a zasoutěžit si o hezké ceny. Od 10:00 Turnaj ve hře Umí prase létat PLUS. Od 13:00 Turnaj ve hře Railroad Ink. Od 16:00 Turnaj 4 členných družstev ve hře Mölkky. Přihlášky přijímáme na tel. č. 777902738, kam se můžete ozvat i pro bližší informace. Těšíme se na viděnou!
 
 
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her

Samozřejmě tou nejjednodušší cestou - prostě nám napíšete prostřednictvím formuláře.

Přihlásit akci

 

 

Členové Albi klubu deskovkářů

Chcete si vyzkoušet nejnovější deskové hry? Hledáte spoluhráče
pro Vaše partie? Zajímalo by Vás, jestli se ve Vašem okolí
nachází nějaký klub deskových her? Podívejte se do naší databáze

 

Kluby AKD

 

Facebook
Moderní hry

 

Všechny akce, herní novinky Albi, zajímavosti z přípravy her a spoustu dalšího najdete na našem herním Facebooku Moderní hry.

 

Podívám se

 

Nakupujte na
B2B shopu

 

Registrované herní kluby mají možnost nakupovat na našem B2B shopu za zvýhodněné ceny. Přihlašovací údaje obdržíte po registraci do AKD.

 

Nakoupím ;-)

 

Na koho
se obracet?

 

Napište nám na e-mail
herni.kluby@albi.cz, zavolejte nám na telefon +420 222 541 381 nebo napište zprávu na náš Facebook.

 

Kontakt Albi