Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Registrace    Balíček her    Úkoly klubu    Seznam akcí    Členové klubu    

 

Přihlaste se do Albi klubu deskovkářů!

 
Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách?
 
Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?
 
Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.

700+
turnajů

V rámci Albi klubu deskovkářů
jsme podpořili už více jak
700 deskoherních turnajů.

 

1400+
her

Rozdali jsme herním klubům
v rámci odměn více než
1400 deskových her.

 

200+
klubů

Umožnili jsme více než 200 klubům
nakupovat za výhodné ceny
na našem B2B shopu.

 

 

Podmínky pro přihlášení

Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.

 

Přihlásit se

 

Jaké plynou z členství výhody?

Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub.

Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtyři měsíce získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma.

Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.

Pravidelný herní balíček

Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně.
 
Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 2000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
Stojíme především o spolupráci s aktivními kluby, které nám pomohou dále šířit povědomí o krásách deskových her. Proto platí, že pokud kterýkoli klub nesplní ve dvou po sobě následujících obdobích podmínky pro zisk balíčku (tedy nesplní alespoň 3 úkoly), bude takový klub z programu vyřazen (netýká se klubů, které se v daném období do programu přihlásily).
 
Aktuální období trvá od 1. září do 31. prosince. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období.
 
 

 

 

 

 

 

Úkoly aktuálního období

POZOR! Vzhledem k nejisté epidemické situaci stále trvají úpravy v systému hodnocení. K dispozici jsou pouze tři úkoly, na zisk balíčku pak stačí splnit dva z nich. Na zisk bonusové hry je pak třeba splnit všechny tři.
 
NOVĚ pak platí alternativní podmínka pro zisk balíčku a bonusové hry. Kluby, které se v daném období zúčastní všech testování (zatím nedokážeme říct, kolik jich přesně bude), získají nárok na balíček včetně bonusové hry, i pokud by nesplnily žádný další úkol aktuálního období!
 
Aktuální období trvá od 1. září do 31. prosince. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období. Úkoly jsou následující:
 
1. Zúčastnit se testování Print and Play verzí připravovaných her. Pro splnění úkolu se musíte zúčastnit testování alespoň 3 her. Na konání testovacího okna budete vždy upozorněni v separátním newsletteru. Předběžně očekáváme, že hlavní várka testů bude probíhat od druhé poloviny října do první poloviny prosince.
 
2. Uspořádat turnaj či veřejné hraní alespoň v jedné z následujících her - Triolet; Prolom kód; Taco, kočka, koza, sýr, pizza; Rudý úsvit; Mozkovna: Desková hra; Similo; Pidikarty; Vzhůru na palubu (dostupné od listopadu), Bossin' Space / Vesmír útočí; Rada nad zlato (dostupné od listopadu); Po stopách v Zoo Praha (dostupné od října); Trefa (dostupné od listopadu); Terra Futura (dostupné od října), Balada (dostupné od října).
 
3. Napsat nám v reportu tip na herní žánr či tematické zasazení, které Vám u her, které vycházejí na českém trhu, nejvíce schází.
 
Poznámka: Úkoly "zúčastnit se testování" obnáší vytištění Print & Play verze dané hry, následně několikanásobné zahrání (alespoň 3 hry) a poté vyplnění dotazníkového formuláře k dané hře. Formulář stačí vyplnit jen jednou, ale mají-li hráči na hru různé názory, preferujeme, když jej vyplní každý zvlášť. Před záhajením každého testovacího okna zašleme klubům AKD oznámení, po kterém se budou moci na dané testování přihlásit a teprve poté obdrží odkaz na adresář se hrou, pokyny a odkaz na dotazník. Je to z toho důvodu, že nechceme, aby se data nekontrolovaně šířila - pořád se jedná o neoznámené tituly. Z toho také plyne, že součástí tohoto úkolu je závazek se o testovaných hrách až do jejich oznámení veřejně nešířit. 
 
 

 

Nadcházející akce

 

Přehled pro všechny, co mají chuť si zahrát nějakou karetku nebo deskovku, vyzkoušet zajímavou novinku nebo najít další nadšence do hraní ;-).

 
 
 
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her

Samozřejmě tou nejjednodušší cestou - prostě nám napíšete prostřednictvím formuláře.

Přihlásit akci

 

 

Členové Albi klubu deskovkářů

Chcete si vyzkoušet nejnovější deskové hry? Hledáte spoluhráče
pro Vaše partie? Zajímalo by Vás, jestli se ve Vašem okolí
nachází nějaký klub deskových her? Podívejte se do naší databáze

 

Kluby AKD

 

Facebook
Moderní hry

 

Všechny akce, herní novinky Albi, zajímavosti z přípravy her a spoustu dalšího najdete na našem herním Facebooku Moderní hry.

 

Podívám se

 

Nakupujte na
B2B shopu

 

Registrované herní kluby mají možnost nakupovat na našem B2B shopu za zvýhodněné ceny. Přihlašovací údaje obdržíte po registraci do AKD.

 

Nakoupím ;-)

 

Na koho
se obracet?

 

Napište nám na e-mail
herni.kluby@albi.cz, zavolejte nám na telefon +420 222 541 381 nebo napište zprávu na náš Facebook.

 

Kontakt Albi