Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Registrace    Balíček her    Úkoly klubu    Seznam akcí    Členové klubu    

 

Přihlaste se do Albi klubu deskovkářů!

 
Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách?
 
Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?
 
Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.

700+
turnajů

V rámci Albi klubu deskovkářů
jsme podpořili už více jak
700 deskoherních turnajů.

 

1400+
her

Rozdali jsme herním klubům
v rámci odměn více než
1400 deskových her.

 

200+
klubů

Umožnili jsme více než 200 klubům
nakupovat za výhodné ceny
na našem B2B shopu.

 

 

Podmínky pro přihlášení

Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.

 

Přihlásit se

 

Jaké plynou z členství výhody?

Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub.

Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtyři měsíce získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma.

Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.

 

Pravidelný herní balíček

Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci daného období zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně.
 
Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 2000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
Stojíme především o spolupráci s aktivními kluby, které nám pomohou dále šířit povědomí o krásách deskových her. Proto platí, že pokud kterýkoli klub nesplní ve dvou po sobě následujících obdobích podmínky pro zisk balíčku (tedy nesplní alespoň 3 úkoly), bude takový klub z programu vyřazen (netýká se klubů, které se v daném období do programu přihlásily).
 
Aktuální období trvá od 1. září do 31. prosince. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období.
 
 

 

Úkoly aktuálního období

Je tu 5 nových úkolů, na zisk balíčku pak stačí splnit tři z nich. Pro zisk bonusové hry je pak třeba splnit všechny.
 
Nové období trvá od 1. ledna do 30. dubna.
 
1. Rádi bychom se od Vás dozvěděli Vaše nejočekávanější hry roku 2024 – Ideálně název hry + důvod, počet her je zcela na vás, ale budeme rádi minimálně za 3 hry. Můžete nám o nich dát vědět na skupině: „Hry nás baví“.
 
2. Uspořádat turnaj nebo veřejné hraní alespoň v jedné z následujících her a napsat report o proběhlém hraní na facebookovou skupinu Hry nás Baví – Ovčí orchestr a ukradená nota; SIMILO: Pán prstenů; Kořist; Pakal; Ostrov pokladů; Rychlé šípy (duel); Catan - Úsvit lidstva; Pivo a chléb; Králíkovství; Úplně mimo (18+); Na lovu - společenská hra; Pirátské kostky; Smajlíkarty; Dítě v domě; Mlsné medvědí příběhy; Karak 2; Expedice - Hra ze světa Scythe; Dračí strážce; Barcelona (březen 24); Včelín (únor 24)
 
3. Uspořádat turnaj nebo veřejné hraní alespoň v jedné z následujících her a napsat report o proběhlém hraní na facebookovou skupinu Hry nás Baví
Velká čínská zeď; Dva bratři; UFO: Únosy fascinujících objektů; Chytré kostky; Rodinná trefa; Taco, kotě, pizza; Vaalbara; Parky na cestách; Tipni si! - karetní hra (od nuly do 100); Virtù - Umění vládnout; Duos.; Robin Hood; Kniha malí hrdinové; Jan Žižka: Medieval; Plošinovka; ISS Vanguard (březen 24); Zoom – Letem světem; Unmatched dobrodružství – úžasné příběhy (únor 24); 
 
Hry mezi úkolem číslo 2 a 3 si můžete libovolně přehodit, jen dbejte na to, ať nepořádáte turnaje/veřejné hraní ve stejný den nebo ve stejné hře. Pro splnění obou úkolů se musí jednat o dva různé eventy a dvě odlišné hry.
 
4. Testování Print and Play verzí připravovaných her, her na Tabletopii nebo Tabletop simulatoru. Pro splnění úkolu se musíte zúčastnit testování alespoň 3 her – bude-li k testování k dispozici méně než 3 hry, je potřeba zúčastnit se testování všech her. Pokud vám pošleme méně her k testování (nežli 3), úkol je brán jako splněný i s nižším počtem otestovaných her.
 
Na konání testovacího okna budete vždy upozorněni v separátním newsletteru.
 
 
5. Na kterou deskovou hru, která dnes (téměř) není k sehnání, vzpomínáte nejčastěji?
 
 
 
 
 
 
 

 

Nadcházející akce

 

Přehled pro všechny, co mají chuť si zahrát nějakou karetku nebo deskovku, vyzkoušet zajímavou novinku nebo najít další nadšence do hraní ;-).

 
 
 

HERNÍ KLUB KAMARÁD, DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ

23.02.2024 od 18.00 do 25.02.2024

 
 
 

DESKOVKÁŘI – DRÁCHOV

25.2.2024 od 13:00 do 17:00
 
Odpoledne deskových her, Obecní úřad Dráchov, přihlášení předem není nutné. Doporučené hraní pro děti nad 6 let a dospělé. Vstup zdarma. Vchod do klubovny přes boční dvůr.
Více info na kultura@drachov.cz
 
 
 
 
 
 
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her

Samozřejmě tou nejjednodušší cestou - prostě nám napíšete prostřednictvím formuláře.

Přihlásit akci

 

 

Členové Albi klubu deskovkářů

Chcete si vyzkoušet nejnovější deskové hry? Hledáte spoluhráče
pro Vaše partie? Zajímalo by Vás, jestli se ve Vašem okolí
nachází nějaký klub deskových her? Podívejte se do naší databáze

 

Kluby AKD

 

Facebook
Moderní hry

 

Všechny akce, herní novinky Albi, zajímavosti z přípravy her a spoustu dalšího najdete na našem herním Facebooku Moderní hry.

 

Podívám se

 

Nakupujte na
B2B shopu

 

Registrované herní kluby mají možnost nakupovat na našem B2B shopu za zvýhodněné ceny. Přihlašovací údaje obdržíte po registraci do AKD.

 

Nakoupím ;-)

 

Na koho
se obracet?

 

Napište nám na e-mail
herni.kluby@albi.cz, zavolejte nám na telefon +420 222 541 381 nebo napište zprávu na náš Facebook.

 

Kontakt Albi

 

 

SKAUT KUŘIM – KUŘIM

10.2. od 10:00

Střediskový turnaj ve hře CATAN
V Kuřimi na skautské klubovně; více info na k.kozumplik@seznam.cz