Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Registrace    Balíček her    Úkoly klubu    Seznam akcí    Členové klubu    

 

Přihlaste se do Albi klubu deskovkářů!

 
Provozujete klub deskových her a chcete s námi rozvíjet povědomí o deskových hrách?
 
Máte zájem o deskové hry za výhodné ceny nebo i zcela zdarma?
 
Je to jednoduché - přihlaste se do Albi klubu deskovkářů (AKD). Albi klub deskovkářů je program určený provozovatelům klubů deskových her či deskoherních kroužků. Za cíl si klade pomoci klubům oslovovat větší publikum a rozvíjet hraní deskových her v České republice.

700+
turnajů

V rámci Albi klubu deskovkářů
jsme podpořili už více jak
700 deskoherních turnajů.

 

1400+
her

Rozdali jsme herním klubům
v rámci odměn více než
1400 deskových her.

 

200+
klubů

Umožnili jsme více než 200 klubům
nakupovat za výhodné ceny
na našem B2B shopu.

 

 

Podmínky pro přihlášení

Váš klub musí být otevřen pro veřejnost nebo alespoň početné skupiny návštěvníků. Je třeba také kompletně vyplnit následující formulář – nic víc. Pozor, klub nelze přihlásit bez toho, abyste vyplnili IČO.

 

Přihlásit se

 

Jaké plynou z členství výhody?

Předně získáte přístup do našeho B2B obchodu, z něhož můžete za zvýhodněné ceny nakupovat ceny pro svůj klub.

Při splnění specifických úkolů navíc můžete jednou za čtyři měsíce získat speciálně připravený balíček her zcela zdarma.

Navíc vám rádi zapůjčíme hry pro vaše akce, poskytneme ceny pro turnaje v našich hrách a budeme sdílet vaše akce, abyste mohli přilákat více návštěvníků.

 

Pravidelný herní balíček

Pro zisk balíčku her zdarma je třeba splnit alespoň 3 z níže uvedených úkolů. Splnění úkolů doložíte fotografiemi, které po výzvě na konci čtvrtletí zašlete na e-mail herni.kluby@albi.cz. Splnění všech úkolů dokládejte prosím najednou v jediné zprávě, nikoli postupně.
 
Splníte-li všechny úkoly na dané čtvrtletí, můžete si k balíčku vybrat jednu hru v maximální hodnotě 2000 Kč (v DMOC) zdarma. Upozorňujeme, že zdarma získané hry nejsou určeny k dalšímu prodeji. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení z AKD.
 
Stojíme především o spolupráci s aktivními kluby, které nám pomohou dále šířit povědomí o krásách deskových her. Proto platí, že pokud kterýkoli klub nesplní ve dvou po sobě následujících obdobích podmínky pro zisk balíčku (tedy nesplní alespoň 3 úkoly), bude takový klub z programu vyřazen (netýká se klubů, které se v daném období do programu přihlásily).
 
Aktuální období trvá od 1. května do 31. srpna. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období.
 
 

 

 

 

 

Úkoly aktuálního období

K dispozici je pět úkolů, na zisk balíčku pak stačí splnit tři z nich. Pro zisk bonusové hry je pak třeba splnit všech pět.
 
Aktuální období trvá od 1. května do 31. srpna. Splnění úkolů můžete hlásit vždy v intervalu tří týdnů před koncem období až tří týdnů po konci období. Úkoly jsou následující:
 
1. Zúčastnit se testování her na Tabletopii nebo Tabletop simulatoru. Pro splnění úkolu se musíte zúčastnit testování alespoň 3 her. Momentálně jsou k dispozici Rybičky; Terra Futura; Balada. Testovací perioda pro otestování těchto her je do 31.5.
 
Tabletopia i Tabletop simulator jsou aplikace, které slouží k hraní deskových her online. V podstatě se jedná o virtuální simulaci herního stolu, ke kterému můžete skrze internet pozvat další spoluhráče, je ale možné hrát i ve více lidech na jednom počítači.
 
Tabletopia je zcela zdarma, stačí se zaregistrovat a můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Tabletop simulator je placený program, k zakoupení zde.
 
Na níže uvedených odkazech na hry pro Tabletop simulator dejte „odebírat“, poté spusťte samotný Tabletop a hru naleznete v položce workshop při zakládání hry.
 
Odkaz na Rybičky
Záznam partie
 
Odkaz na Terra Futuru
Záznam partie
 
Odkaz na Baladu
Záznam partie
 
2. Uspořádat turnaj ve dvou z následujících her - Vampire: The Masquerade – Vendeta; Párty Trefa; Rodinná Trefa; Vinohrad (dostupné od května); 12 říší; Noc upírů (dostupné od června); Taco; čapka, dort, dárek, pizza; Taco, kočka, koza, sýr, pizza; Rudý úsvit; Terra Futura; Balada; Rada nad zlato
 
3. Uspořádat veřejné hraní alespoň v jedné z následujících her - Libertalia: Piráti Vzduchomoří; Parky; Unmatched – Souboj v mlze; Prokletá stezka; Vzhůru na palubu; Dobrodružné výpravy; Myší domeček; Similo; Želví skluzavka (dostupné od července) Mozkovna: Desková hra; Pidikarty
 
4. Vyplnění dotazníku k AKD Gathering - Rádi bychom vás pozvali na sraz Albi klubu deskovkářů, který plánujeme na podzim letošního roku.
 
Krom možnosti se osobně poznat, zde budou k dispozici zatím nevydané hry, které si můžete zahrát. Dále můžete absolvovat workshop malování figurek, tedy vybarvit si figurku pod dohledem profesionálů. Figurku si následně můžete odnést. 
 
Sraz se bude konat na adrese: Štefánikova 339, 150 00 Praha 5-Smíchov
 
Dotazník k vyplnění - AKD Gathering
 
 
5. Napsat nám zpětnou vazbu na Albi Game Days (27.5. – 29.5.), budeme rádi, když se dostavíte, případně můžete sledovat i online vysílání skrze náš youtube kanál. 
 
 

 

Nadcházející akce

 

Přehled pro všechny, co mají chuť si zahrát nějakou karetku nebo deskovku, vyzkoušet zajímavou novinku nebo najít další nadšence do hraní ;-).

 
 
 

Drásovhraní s03e07 – Drásov

5. 5. 2022 / 18:00

Hrajeme hry Parky a Robinson Crusoe.

Tradiční herní akce skupiny Deskovky Drásov. Více info na e-mailu mkosik02@gmail.com.

 
 

Klub deskovek Boletice – DDM Děčín - středisko Boletice

 6. 5. 2022 / 16:00 - 18:00

Hrajeme Machi Koro, Hanabi a další.

DDM Děčín - středisko Boletice; bez nutnosti přihlášení; vstup zdarma; Opět se první pátek v měsíci potkáme na veřejném deskohraní. Tentokrát jsme si připravili japonské hry a máme jich spoustu, doplňovali jsme totiž zásoby. Prozradíme třeba Machi Koro nebo Hanabi. Zbytek ale zůstává tajemstvím. Jen mooožná něco málo ještě odhalíme, tak se přidejte k události, ať vám neuniknou novinky - Facebook nebo e-mail kuzelova@ddmdecin.eu.
 
 
 

Schrödingerův herní klub – Varnsdorf

7. 5. 2022 / 9:30

Zajíc a želva - Turnaj severské ligy deskových her.

Hrajeme v kluboně Schrödingerova institutu ve Varnsdorfu. Více info Martin Hoško - 724 948 708 - martin.hosko@sinstitut.cz.

 
 

AZ Centrum – Havlíčkův Brod

7. 5. 2022

Herní turnaj v Karaku. 

AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času, Rubešovo nám. 171, 580 01 Havlíčkův Brod - více informací na e-mailu reditel@azcentrumhb.cz.

 
 

Ústav deskových a karetních her VŠCHT – Běstvina

12. – 15. 5. 2022

Herní víkend na Běstvině - mj. budeme hrát hry Parky, Rada nad zlato, Taco, kočka, koza, sýr, pizza, Taco, čapka, dort, dárek, pizza a Mölkky.

Více informací a přihláška zde nebo na e-mailu udkh.vscht@gmail.com.

 
 

Gameroom – Ústí nad Labem - Severočeská vědecká knihovna - pobočka Hornická

13. 5. 2022 / v odpoledních hodinách

Dětský turnaj v deskové hře Drop it v prostorách SVKUL na pobočce Hornická.
 
Akce je uspořádána pro členy Klubu deskových her z FZŠ České mládeže - více info na e-mailu vercakalinova@email.cz.
 
 
 

Oddíl deskových her TJ Sokol – Příbor

13. – 15. 2022 / 14:00 - 18:00

Turnaje ve hře Bang!, Catan a Carcassonne.

13. 5. 2022 turnaj ve hře Bang! - začátek v cca 20:00 hodin dle příjezdu přihlášených účastníků, kdy poslední kolo začne nejpozději v 23:59 hodin.

V sobotu 14. 5. 2022 v 10:00 hodin hlavní kvalifikační turnaj na mistrovství ČR v Osadnících z Katanu, po jeho skončení turnaj v Carcassonne (předpokládaný začátek v 15:00 hodin).

V neděli 15. 5. 2022 v 10:00 hodin turnaj ve hře Kabo. Všechny turnaje pouze se základní sadou.

Kde se hraje - Lidická 544, 742 58 Příbor, Česká Republika - více informací - josef.bohuminsky@seznam.cz.

 
 

Spolek Mladí za rozvoj Jemnice - Jemnice

14. 5. 2022 / 14:00 - 18:00

Hrajeme hry V kostce! Plus, Moje první obrázky, Jídlo s.r.o., Tepfaktor, Pivní hra a Znáte Česko?

Areál zámku Jemnice (okr. Třebíč) - Spolek Mladí za rozvoj Jemnice Vás srdečně zve na první ročník netradičních akcí Buchtobraní & Deskohrátky, protože kdy jindy si zahrát deskovku, než u dobré buchty či jiného chutného dezertu. Více info MladiJemnice@seznam.cz.

 

 

Středočeské muzeum v Roztokách - Festival Zámeček

14. 5. 2022 / od 14:00

V rámci doprovodného programu festivalu Zámeček proběhnou herní workshopy a turnaje ve hrách Gobit, Skleróza, Yogi, Yogi Guru, Balíkáři, Taco, čapka, dort, dárek, pizza.

Více informací na webových stránkách festivalu nebo na e-mailu nahlovska@roztoky.cz.

 

 

Nedělní deskohraní – DDM Týniště nad Orlicí

15. 5. 2022 / od 15:00

Budeme hrát Mölkky, Taco, Party trefa, Splašený kuře, Mariposas, Similio, Rada nad zlato, Rodinná trefa.

Deskovky i zahradní hry pro malé i velké. Ukážeme vám novinky, naučíme staré osvědčené hry a vyzveme vás, pokud budete chtít, na turnaj v některé z nich. Přijít mohou úplní začátečníci i pokročilí hráči. Přihlášky na webu ddmtyniste.cz. Vstupné 30,- Více informací na e-mailu ddmslunicko@seznam.cz.

 

 

ZuM je radost, z.s. – Kostelec na Hané

17. 5. 2022 / od 13:15

Turnaj ve hře Bobří banda.

Více informací na e-mailu zuzmuch@gmail.com.

 

 

Klub deskových her Ježkovy voči – Potštejn

19. 5. 2022

Turnaj ve hře Taco; čapka, dort, dárek, pizza.

Více na https://www.facebook.com/events/252329200418970 nebo na e-mailu plevamartin@seznam.cz.

 

 

HáCéčko – Nymburk

21. 5. 2022 / od 10:00

Hraní hry Myší domeček, barvení figurek a další.

Deskoherní festík pro ty co mají chuť si zahrát nějakou tu deskovku, namalovat si figurky nebo se jen tak přijít podívat a popovídat si. Více na https://fb.me/e/1W7HxgP1p nebo na e-mailu hrubyales@centrum.cz.

Kde - Komenského 1254, Nymburk (Cílek).

 

 

Klub deskových her – ZŠ Jelínkova Rýmařov

21. 5. 2022 / 19:00

Turnaj ve hře Balada a Taco, kočka, sýr, pizza.

ZŠ Jelínkova 1, Rýmařov - více informací na e-mailu mickova.marketa@centrum.cz.

 

 

Gameroom – Ústí nad Labem - Severočeská vědecká knihovna - pobočka Hornická

27. 5. 2022 / v odpoledních hodinách

Dětský turnaj v deskové hře Drop it v prostorách SVKUL na pobočce Hornická.
 
Akce je uspořádána pro členy Klubu deskových her ze ZŠ Pod Vodojemem - více info na e-mailu vercakalinova@email.cz.
 
 
 

Pohádkový les – DDM Týniště nad Orlicí

28. 5. 2022 / od 9:30

Start u MŠ Dub v Týništi nad Orlicí (jedno stanoviště s Mölkkami).

Více informací na webu ddmtyniste.cz nebo na e-mailu ddmslunicko@seznam.cz.

 

 

Turnaj závěrečná – DDM Týniště nad Orlicí

29. 5. 2022

Turnaj v minivolejbale s doplňkovou aktivitou - Mölkky.

Více informací na webu ddmtyniste.cz nebo na e-mailu ddmslunicko@seznam.cz.

 

 
 

Jak přihlásit akci a zažádat o zápůjčku her

Samozřejmě tou nejjednodušší cestou - prostě nám napíšete prostřednictvím formuláře.

Přihlásit akci

 

 

Členové Albi klubu deskovkářů

Chcete si vyzkoušet nejnovější deskové hry? Hledáte spoluhráče
pro Vaše partie? Zajímalo by Vás, jestli se ve Vašem okolí
nachází nějaký klub deskových her? Podívejte se do naší databáze

 

Kluby AKD

 

Facebook
Moderní hry

 

Všechny akce, herní novinky Albi, zajímavosti z přípravy her a spoustu dalšího najdete na našem herním Facebooku Moderní hry.

 

Podívám se

 

Nakupujte na
B2B shopu

 

Registrované herní kluby mají možnost nakupovat na našem B2B shopu za zvýhodněné ceny. Přihlašovací údaje obdržíte po registraci do AKD.

 

Nakoupím ;-)

 

Na koho
se obracet?

 

Napište nám na e-mail
herni.kluby@albi.cz, zavolejte nám na telefon +420 222 541 381 nebo napište zprávu na náš Facebook.

 

Kontakt Albi