Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

 

Párty od A do Z.
Vše na jednom místě

 
Pořádná párty se nemůže odbýt, pořádná párty potřebuje důkladnou přípravu. V Albi to dobře víme,
proto vám nabízíme široký sortiment celoročních párty doplňků i sezónních záležitostí typu Vánoce, Halloween,
Valentýn. Přijďte se přesvědčit na některou z našich Albi prodejen, budete koukat jako Alenka v říši divů.
Je čas naplánovat nejlepší oslavu vašeho života!
 
 

Marně sháníte narozeninovou výzdobu?

Dokonale sladěné narozeniny vykouzlíte jedině u nás. Balónky, girlandy, piňaty, svíčky na dort, stylové nádobí, dětské i dospělácké
kostýmy a mnoho dalšího. Tematicky, přehledně a na jednom místě, aby se na nic nezapomnělo. Pro holčičky Frozen, princezny nebo
třeba jednorožci, pro kluky Tlapková patrola, Cars či Avengers. Dospělým poradíme s tematickým uchopením, případně rovnou
vybereme vše potřebné.

Foukáme radost, vezeme balónky

Bez balónků ani ránu! Vtipně doplní jakoukoliv párty a zablbnou si s nimi všichni. Bez výjimky! A umíme i balónkové kytice,
to je teprve krása! Kromě foukání nabízíme v Praze také rozvoz balónků. Protože není nic horšího než pořídit balónek pro radost
 a cestou domů ho vlastní neopatrností prasknout. Jak to funguje? Jednoduše. Přijdete k nám, objednáte, uvedete adresu a termín dodání
a balónky i dopravu zaplatíte hned na místě. Cena za rozvoz po Praze je jednotná – 190 Kč.
Tak koho překvapíte originální zásilkou?

 

 

 

A samozřejmě nezapomeňte, že párty sortiment, balónky a spoustu zábavy najdete
i v dalších prodejnách Albi nebo na e-shopu Albi.

 

Párty s Albi    Sezóny    Zážitkovky    

 

 

Co umíme a co u nás pořídíte?

S námi máte jistotu, že vaše párty dopadne na jedničku. Pořídíte u nás originální výzdobu i kostýmy na narozeninové oslavy, večírky a tematické akce pro děti i dospělé, teambuildingy, firemní párty, openingy.  Přijďte načerpat inspiraci do našich ALBI prodejen. Budete překvapeni, kolik maličkostí objevíte.
 
Jste milovníci nafukovacích dekorací? Na velké části našich prodejen vám připravíme dokonalou balónkovou kytici. A třeba v Praze zařídíme i dovoz rovnou k vám domů!
 
 
 
 

 

 

Párty s Albi

Prodejny s párty sortimentemPlánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Na prodejnách s párty sortimentem seženete vše od A do Z.

Prodejny Albi se speciální párty sekcí najdete zde:

Brno Masarykova
České Budějovice IGY
Hradec Králové Futurum 
Jablonec Central
Jihlava City Park
Kladno Central
Liberec Forum
Mladá Boleslav Bondy
Most Central
Olomouc Šantovka
Ostrava Forum Nová Karolina
Pardubice Palác Atrium
Praha Arbes
Praha Arkády Pankrác
Praha Černý Most 
Praha Westfield Chodov
Praha Westfield Chodov - speciální párty prodejna
Plzeň Olympia
Teplice Galerie
Ústí nad Labem Forum
Zlín Zlaté jablko
 

Přijďte k nám na prodejny a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 

 

Nafukování a rozvoz balónkůV Albi seženete balónky různých typů, velikostí, s nápisem nebo bez. Rádi vám vytvoříme i  balónkové kytice na míru. Na balónky můžeme přidat věnování, jméno či iniciály pomocí glitrového třpytu, fixu nebo samolepek.

Profi balónkovou službu nabízíme na těchto prodejnách:

Brno Masarykova
České Budějovice IGY
Hradec Králové OC Futurum
Jihlava City Park
Kladno OC Central
Liberec OC Forum
Ostrava Forum Nová Karolina
Most OC Central
Mladá Boleslav Bondy
Olomouc Šantovka
Pardubice Atrium Palác
Plzeň Olympia
Praha Arbesovo náměstí
Praha Arkády Pankrác
Praha Černý Most
Praha Westfield Chodov
Teplice OC Galerie
Zlín Zlaté jablko
Ústí nad Labem OC Forum
 
V Praze si můžete objednat balónky s rozvozem domů!
 
 
 

 

Inspirujte se! Párty pro každou příležitost

 

Narozeniny / oslavy

 
Vše na pořádnou oslavu od A do Z. Dekorace, kostýmy, párty boxy, všechno, na co jen pomyslíte. Chodící balónky? Není problém. Spiderman kostýmy? Může být. Dekorace s jednorožcem? Jasně. Piňaty, lampiony nebo konfety a svíčky? Máme ;-). Přijďte si pro párty inspiraci do ALBI prodejen nebo nakupte v párty sekci na e-shopu ALBI.
 
 
 
 

 

Halloween

 
Bu bu bu…de párty! Slaví se tradičně v anglosaských zemích, a to večer 31. října. Rok od roku ale větší popularitu získává i u nás. Proč? Protože se při něm vyřádí děti i dospělí. Zvlášť pokud Halloween pojmete jako příležitost uspořádat bláznivou párty! V Albi jsme na letošek připraveni. Tak si přijďte vybrat! Pořiďte si balónky, samolepky na okna, umělé pavouky a pavučiny, lampiony a hlavně nezapomeňte vyšperkovat sebe. Stylové kostýmy, ulítlé čelenky, umělá krev, barvy na obličej – vše je v tento den povoleno.
 

 

 

Svatba nebo rozlučka

Padla na vás role organizátorky rozlučky se svobodou? Nebo seschystáte zařizovat vlastní svatbu? Věcí, na které nesmíte  zapomenout, je mnoho. Datum a místo, šaty, prstýnky, hudba, dort a v neposlední řadě výzdoba. Přijďte načerpat inspiraci do našich ALBI prodejen nebo na e-shop ALBI!
 

 

Letní párty

 
Jak si užít zbytek léta? Uspořádejte pořádnou summer párty! Bez ní totiž léto nemá šťávu. Crazy sluneční brýle, stylové balónky ve tvaru piva, plameňáků nebo obřích nanuků, piňaty různých barev a velikostí, roztomilá brčka laškovně vykukující z lákavých drinků: to všechno nesmí na párty chybět.
 
Zajděte do Albi a vyberte si z široké nabídky dekorací dle vlastních představ. Nebo dáte přednost nákupu eshopu Albi?
 
 
 
 

Čarodějnice

Noc z 30. dubna na 1. května má odpradávna magické kouzlo. Do dnešní podoby svátku se zachovalo hlavně rozdělávání ohňů a s ním spojená ztřeštěná zábava. Ať už budete pálení organizovat, nebo se ho jen zúčastníte, zamiřte do Albi. Najdete u nás vše, co čarodějnický rej vyšperkuje k dokonalosti. Základem každé čarodějnice je hábit s kloboukem – v Albi si z nabídky kostýmů vyberou děti i dospěláci. Stylové doplňky v podobě nasazovacího nosu nebo netopýří čelenky nesmí chybět. Make-up jako z hororu pomůže vykouzlit paleta barev na obličej, kabelku v ruce vtipně nahradí kotlík. A co by to bylo za párty bez balónků? Vyvenčit s sebou k ohni můžete třeba netopýra. Jen pozor, ať vám žárem nebouchne!
 
 

 

Naše párty prostory

V Praze i v Brně má Albi nové párty prostory na vaše nové nezapomenutelné zážiky. Zážitkové místnosti doladíme přesně na míru zvolenému tématu a dekoracemi je vyšperkujeme k dokonalosti.
 
Ceník pronájmu: pronájem místnosti na dvě hodiny – 3000 Kč, každá další započatá hodina – 800 Kč. V ceně pronájmu je k dispozici: párty nábytek a inventář, kuchyňské vybavení, AV technika (projektor, interaktivní tabule) a zapůjčení stolních her.
 
 
Zážitkové centrum Arbes (Štefánikova 339, 150 00 Praha 5) 
Pište nebo volejte - tel. 733 424 720, jitka.spacilova@albi.cz.
 
Zážitkové centrum Masaryčka Brno (Masarykova 423/23, 602 00 Brno
Pište nebo volejte - tel. 604 108 613, brno.masarykova.kasa@albi.cz.
 
 
 
 

Instagram

 

#albipartynaklic #albiparty
#radostodalbi
Inspirujte se, inspirujte nás. 

 

 

YouTube

 

Jahoda s Mínou nabízí videotipy, jak připravit oslavu a vyšperkovat párty k dokonalosti.

 

 

Párty kontakt

 

Napište nám e-mail na party@albi.cz
nebo zavolejte
na telefonní číslo 603 816 942.