Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Siegestorm

Karetní hry

Od 12 let 30+ min Pro 2 hráče

Karetní fantasy hra

Siegestorm - to je dynamická karetní hra z fantasy prostředí. Připravte své vojsko a pokořte s ním svého protivníka! Jednoduchá pravidla se naučíte za pět minut, vyberete si z dostupných karet svůj balíček a vzhůru do bitvy. Každý ze dvou balíčků obsahuje zcela odlišné karty a hra tak nabízí neuvěřitelné množství kombinací a strategií. Jak tedy zbavíte svého soupeře všech karet, je jenom na vás.
 
Nejedná se o sběratelskou karetní hru, není potřeba dokupovat další karty a k perfektnímu hernímu zážitku zcela postačí základní set karet.
 
Karetní hra Siegestorm je primárně určena pro souboje dvou hráčů, nicméně má i sólo režim a kooperativní režim. 
 
Hra Siegestorm obsahuje: 112 hráčských karet (frakce Čchun-laj a Yrsa), 51 karet nájezdníků (frakce Zloblini a Běsní šamani), 4 desky bojišť, 30 žetonů, desku bosse, ukazatel životů a pravidla.
 
Zúčastněte se Siegestorm ligy - nultá sezóna Zazobaní goblini je otevřená každému! Více ve speciální sekci ligy albi.cz/siegestorm/.Finále nultého ročníku se odehraje v sobotu 19. září od 10 hodin ráno!
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám