Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Similo

Novinka Karetní hry

Od 7 let 10+ min 2+ hráčů

Najděte ukrytou postavu!

Má Kleopatra více společného s Tutanchamonem, protože oba vládli egytpské říši, nebo má blíže k Caesarovi, který byl jejím milencem? Přesně takové otázky vás čekají se sérií karetních her Similo. Ať už se vydáte do světa bájí a pověstí, mezi pohádkové bytosti nebo budete zkoumat historii, cíl zůstává stejný - odhalit mezi 12 osobnostmi tajnou postavu. 
 
Nově jsme vydali Similo Harry Potter a Fantastická zvířata - nyní mezi sebou můžete kombinovat celkem sedm her Similo. 
 
Hra je určena pro 2 a více hráčů. Jeden z nich vždy napovídá pomocí karet nápovědy. Pokud kartu nápovědy zahraje svisle, znamená to, že hledaná postava má s postavou z nápovědy něco společného. Vodorovně vyložená karta značí, že je mezi postavami velká odlišnost. Podaří se vám pomocí nápověd odhalit hledanou postavu?
 
Similo jsou jednoduché karetní hry pro hráče od 7 let. Jedna partie zabere asi 10 minut. Jednotlivé varianty hry lze mezi sebou kombinovat. 
 
Deduktivní karetní hry Similo Harry Potter, Similo Fantastická zvířata, Similo Pohádky, Similo Historie, Similo Báje, Similo Safari a Similo Zvířata obsahují vždy 30 karet postav a pravidla v českém a slovenském jazyce. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám