Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Distribuce přání a diářů

Barevný svět ALBI

 

Albi, jako přední výrobce přání do obálky, Vám přináší hned několik možností ve vystavení zboží. Pro naše přání máme k dispozici osvědčené klasické trůnové stojany. Zákazníkům vycházíme po domluvě vstříc různými dezénovými úpravami a velikostmi stojanů na míru (zahrnuje i možnost rohového provedení). Variabilním stojanem se stal drátěný otočný stojan. Je vhodný pro efektivní vystavení do prostoru. Na velmi malé ploše nabízí stejnou kapacitu jako metrový trůnový stojan. Naše nabídka je široká jak na velikosti zpracování, tak na typy přáníček, každá kolekce má tedy variabilní prodejní zařízení jako jsou například přídavné závěsné berle s kapsami. V nabídce naleznete také pultové stojánky. V našich stojanech zajišťujeme neustálý merchandising zboží a samozřejmostí je i jejich servis. 
 
Již třetím rokem pro Vás vyrábíme diáře s kolekcí Original
Prodej těchto výrobků si zaslouží elegantní, a přesto efektní vystavení. Podlahový i malý pultový otočný stojan podtrhuje svojí jednoduchostí barevné a hravé výrobky. Další možností vystavení je jednoduchý kartonový pultový stojánek.
 
Individuální vystavení kolekcí
Kolekce jako jsou Portmonetky nebo Retrovizky potřebují své zvláštní místo. Tento druh malých přáníček má tedy vystavení ve svých na míru šitých pultových stojáncích. 
 
 

Chcete se stát distributorem? Chcete mít přístup do E-SHOPU?