Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Distribuce dárků

Přehledné a lákavé vystavení

 

Mezi dárky od Albi zákazníci vždy najdou krásný dárek pro své blízké. A to také proto, že se Albi stará, aby byly naše dárky vidět, aby se v nich všichni dobře zorientovali a snadno tak našli to, co hledají...
 
Pevný stojan s vyměnitelnými díly
Podle možností Vašeho prostoru Vám pomůžeme vytvořit Váš pevný modul s dárky. Nabízíme nejen standardizovaný pevný stojan, ale také stojany na míru přizpůsobené stylu Vašeho obchodu.
 
Koncepční stojany
Každý dárkový koncept představuje ucelenou kolekci. Je velmi důležité, aby se zákazníci v nabídce snadno zorientovali a jednoduše našli ten pravý dárek. Proto pro každý koncept hledáme způsob vystavení, které bude nejen co nejpřehlednější, ale také krásné a lákavé pro zákazníky.
 
Pultové stojánky
Drobné impulsivně nakupované dárky a malé koncepty nabízíme v pultových otočných stojáncích či papírových displayích. Jejich předností je velmi malý objem a 100% využití i malé prodejní plochy.
 
Ostrov dárků
Velmi variabilní otočný stojan, který Vám umožní nabídnout zákazníkům mnoho různých dárkových konceptů na jednom místě. Skladbu stojanu a vystavených dárků můžete přizpůsobit stylu Vaší prodejny, druhu zákazníků, kteří k Vám chodí, a vybrat si typ dárků, o které je u Vás největší zájem.
 
 

Chcete se stát distributorem? Chcete mít přístup do E-SHOPU?