Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

20 let plní humoru

Rozehráli jsme to skutečně naplno

Albi je na trhu již více než 20 let. Ač úspěšně expandovalo na Slovensko a do Polska, stále jde o českou firmu. Ze dvou nadšených studentů se rodina Albi rozrostla na 190 zaměstnanců a improvizovaný stánek na Staroměstském náměstí dnes nahrazují tisíce prodejních míst spolu s devatenácti vlastními prodejnami Albi
 
Z jedné umaštěné papírové krabice se sklad rozrostl do rozměrů větších než fotbalové hřiště. A co různorodých věcí tam lze najít! Kromě přáníček a her také hlavolamy, diáře a kalendáře, dárky v podobě miniaturních věciček až po velké plyšáky a polštáře. Trendem současnosti se stávají i personifikované dárky, které svým nápisem napoví, pro koho jsou určeny – ať už se jménem, nebo s milým textem třeba pro babičku. 
 
„Člověk má v životě různé role. Například žena může být dcerou, manželkou či kolegyní. A naším přáním je vytvořit pro každého to, co hledá: dárek pro maminku s textem plným lásky, hru, při níž celá rodina stráví prima chvíle, nebo přáníčko, které rozesměje partu kolegů,“ říká produktová manažerka Daniela. 
Přestaňte si tedy lámat hlavu nad tím, co koupit blízkým nebo jak ideálně strávit volný čas: Albi má recept pro každou příležitost!
 
Zpět na stránku ALBI SVĚT
 

Blbni s Albi na Kefíru! A nejen tam

Užijte si zábavou nabitý konec léta (a začátek podzimu) s Albi. Zablbněte si na babypunkovém Kefíru, zahrejte si deskovky na Albi Game Day nebo se vydejte na některou s Kvídových stezek s Klubem českých turistů.

Hola, hola! Jarní sleva k nákupu do Albi volá

Skoč si pro ni, než definitivně zmizí. 20 % dolů z ceny všech produktů s logem Albi.

Výhodné valentýnské nákupy s O2 slevami

Udělejte radost svým blízkým i dětem nákupem dárků v Albi! Teď navíc s 15% slevou.