Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

20 let plní humoru

Rozehráli jsme to skutečně naplno

Albi je na trhu již více než 20 let. Ač úspěšně expandovalo na Slovensko a do Polska, stále jde o českou firmu. Ze dvou nadšených studentů se rodina Albi rozrostla na 190 zaměstnanců a improvizovaný stánek na Staroměstském náměstí dnes nahrazují tisíce prodejních míst spolu s devatenácti vlastními prodejnami Albi
 
Z jedné umaštěné papírové krabice se sklad rozrostl do rozměrů větších než fotbalové hřiště. A co různorodých věcí tam lze najít! Kromě přáníček a her také hlavolamy, diáře a kalendáře, dárky v podobě miniaturních věciček až po velké plyšáky a polštáře. Trendem současnosti se stávají i personifikované dárky, které svým nápisem napoví, pro koho jsou určeny – ať už se jménem, nebo s milým textem třeba pro babičku. 
 
„Člověk má v životě různé role. Například žena může být dcerou, manželkou či kolegyní. A naším přáním je vytvořit pro každého to, co hledá: dárek pro maminku s textem plným lásky, hru, při níž celá rodina stráví prima chvíle, nebo přáníčko, které rozesměje partu kolegů,“ říká produktová manažerka Daniela. 
Přestaňte si tedy lámat hlavu nad tím, co koupit blízkým nebo jak ideálně strávit volný čas: Albi má recept pro každou příležitost!
 
Zpět na stránku ALBI SVĚT
 

Spolupráce s blogery a youtubery

Máte svůj blog, Youtube kanál, stránky na Facebooku či profil na Instagramu a jste fanoušky Albi výrobků? Napište si o ně!

ALBI si k narozeninám nadělilo nové logo

Konečně se můžeme pochlubit naším novým logem. Slavíme narozeniny a proto jsme si nadělili zcela nové logo.

ALBI slaví 25 šťastných let s vámi

Vyhrajte v naší soutěži na Facebooku jednu z dvaceti pěti pěkných cen, pro jednoho z Vás máme navíc překvapení...