Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kolekce Albi diářů pro rok 2024

Novinka Albi diáře

Plánujte do detailů

Letošní rok pro vás Albi opět připravilo nepřeberné množství diářů nejrůznějších typů, velikostí a designů. Vyznačují se zejména cenovou dostupností, jedinečnou kvalitou zpracování do nejmenších detailů, přehledným a podrobným vnitřním rozvržením kalendárií a další výbavou.

V nabídce nechybí tradiční velké denní, týdenní i 18-měsíční diáře, kapesní diáře (s gumičkou, studentské, 14-denní), mini diáře pro ženy a studentské diáře se spirálou.
Zůstávají i oblíbené diáře s propiskou (opět ozvláštněné kovovým přívěskem), plánovací diáře v kroužkové vazbě a plastových deskách se zapínáním, diáře s nedatovaným kalendáriem a loňské novinky jako jsou diáře JOURNAL s týdenním kalendáriem, motivační Albi diáře v kroužkové vazbě s gumičkou a luxusní magnetické diáře s manažerskou výbavou v dámské i pánské variantě.
 
V diářích najdete listy pro denní či týdenní plánování, měsíční plánování na celý rok, plánovací kalendář, místo na vaše poznámky, malý adresář, státní svátky CZ/SK nebo rozvrh hodin pro studenty.
 
Kolekce zaujme zejména použitím nových materiálů na deskách, zajímavými nápady v řešení kalendária a netradičními doplňky uvnitř diáře. Těšit se můžete na široké použití ražby a průhledného lamina, které umocňují výsledný vizuální dojem.
Na své si přijdou milovníci květinových a akvarelových vzorů, ale i ti, kteří upřednosňují decentní jednobarevné diáře nebo diáře s texty. Jiní zase ocení designy s moderními vzory, humornými postavičkami nebo milými zvířátky.
 
Sněte, plánujte a zapisujte s diáři od Albi i v roce 2024!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám