Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Karetní výzvy - Po 22. hodině

Novinka Mementerra - deníky a knihy

Edice Mementerra

Karetní výzvy - Po 22. hodině z edice Mementerra je erotická hra i způsob, jak oživit vášeň ve vztahu. Ponořte se do hlubin vášně a okořeňte si společné chvilky něčím originálním. Něžná i drsnější, fyzická i mentální – erotické výzvy vás zavedou do světa rozkoše, na kterou jen tak nezapomenete. Objevujte vzájemně nejen svá těla, ale také fantazie a sny.
 
Výzvy můžete losovat, plnit popořadě nebo si záměrně volit takové, které vám zrovna zapadají do programu. V ideálním případě byste je pak měli plnit vždy v den, kdy si kartu vytáhnete.
 
Balíček obsahuje 40 karet s výzvami určenými pro plnění v páru. Mějte však na paměti, že úkoly slouží k pobavení a sbližování. Pokud se komukoliv z vás do výzvy nechce, nenuťte se.
 
Hra Karetní výzvy - Po 22. hodině obsahuje: 40 karet erotických výzev, 5 karet pro vaše vlastní výzvy, 1 kartu s otázkami k zamyšlení, 1 kartu na odškrtávání výzev, 1 kartu s tematickým citátem, 1 kartu s tematickou afirmací, 1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám