Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Prozraď mi - karetní hra pro páry

Novinka Mementerra - deníky a knihy

Edice Mementerra

Jak smysluplně trávit čas ve dvou? Jak zlepšit komunikaci ve vztahu? Jak se co nejlépe poznat? Konverzační hra Prozraď mi pro páry je odpovědí na všechny tyto otázky. Prozraď mi totiž funguje jako zábava i komunikační pomocník. Učí naslouchat, prohlubuje vztah a zároveň zpříjemní jakýkoliv společně strávený čas… ať už v kavárně, na cestách nebo v pohodlí domova. 
 
Hru si navíc jen tak neohrajete – obsahuje 200 unikátních otázek rozdělených na 2 úrovně podle náročnosti. A je jen na vás, kterou si vyberete. Stejně, jako jestli si hru zahrajete během 5 minut, nebo se vzájemnému poznávání oddáte na celou noc.
 
Otázky se dotýkají 5 témat, která jsou pro partnerský vztah stěžejní. Pobavíte se tak o sexu a intimitě, proberete minulost, přítomnost i budoucnost z nejrůznějších úhlů a zavítáte také do vážnějších oblastí.
 
Ale pozor, Prozraď mi není jen o konverzaci. Součástí jsou také karty Odměn, které celou hru zpestří a zajistí nezapomenutelné chvíle ve dvou.
 
Hra Prozraď mi obsahuje: 100 karet s otázkami, 28 karet Odměn, 1 kartu s návodem ke hře i k tomu, jak být správným posluchačem a vypravěčem, 1 kartu s mantrou pro spokojený vztah.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám