Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Karetní výzvy - Na rande

Novinka Mementerra - deníky a knihy

Edice Mementerra

Karetní výzvy - Na rande z edice Mementerra je balíček karet s nápady na netradiční rande. Balení obsahuje 40 originálních partnerských výzev, které se vám postarají o nezapomenutelné zážitky.
 
Partnerské výzvy obsahují úkoly na doma i v terénu, romantické i adrenalinovější, odpočinkové i akčnější. Na své si přijde zkrátka každý.
 
Balíček obsahuje 40 karet s výzvami určenými pro plnění v páru. Mějte však na paměti, že úkoly slouží k pobavení a sbližování. Pokud se komukoliv z vás do výzvy nechce, nenuťte se.
 
Vedle předepsaných výzev v balíčku najdete také 5 prázdných karet pro vaše osobní výzvy a 1 kartu s otázkami k zamyšlení, na které si zkuste odpovědět po každém splnění výzvy. 
 
Karty obsahují také prostor na vepsání data a dalších poznámek. Po vyplnění vám tak vznikne originální vzpomínka na netradiční společná dobrodružství, kterou můžete spojit třeba i s knihou pro páry Our Love Challenges.
 
Hra Karetní výzvy - Na rande obsahuje: 40 karet partnerských výzev, 5 karet pro vaše vlastní výzvy, 1 kartu s otázkami k zamyšlení, 1 kartu na odškrtávání výzev, 1 kartu s tematickým citátem, 1 kartu s tematickou afirmací, 1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám