Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Westfield Chodov Praha

Roztylská 2321/19
Praha 4
148 00

Po - Ne: 9 - 21

E-mail: chodov@albi.cz
Tel.: 730 804 409

Vedoucí prodejny: Renata Regenová

Nová prodejna je v patře 0 mezi prodejnami Datart a Bambule. Exkluzivní kolekce dárků s medvídkem Me to You, kompletní herní sortiment ALBI, široký výběr doplňků Home decor pro váš domov, luxusní svíčky, humorné i romantické dárky pro každou příležitost.

Prodejna s párty sortimentem

 
Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 

  

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám