Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kolekce Jubileum

Novinka Dárky s věnováním

Věk je jenom číslo

Další kulatiny se blíží a vy přemýšlíte, čím oslavence či oslavenkyni podarovat? Podívejte se na produkty z naší kolekce Jubileum, která obsahuje několik produktů v jednotném designu, ze kterých můžete vybrat třeba hned několik maličkostí a vytvořit z nich sladěný dárkový set podle svých představ.
 
Klasickým dárkem je hrnek s věnováním v objemu 480 ml, který jeho vlastníka potěší při ranním čaji i odpolední kávě.
 
Sklenice na víno balená dárkové krabičce zase udělá radost každému, kdo si rád vychutná pár deci dobrého vína. K ní patří samozřejmě sedmička kvalitního vína, jakým je moravský Tramín červený, jakostní víno s přívlastkem.
 
Překvapte jubilanta sladkým potěšením ve formě čokoládových pralinek, které navodí pocit štěstí a oslavenec si tak báječně užije své narozeniny.
 
V nabídce nechybí ani klasická půllitrová sklenice na pivo pro každého milovníka chmelového nápoje.
 
Bavlněné tričko k jubilejním narozeninám je vhodné pro všechny, kteří si ze svého věku nedělají příliš těžkou hlavu. Dámské i pánské třičko se zlatým nápisem "Věk je jenom číslo" je pro muže zhotoven v modré barvě a pro ženy v lososové.
 
Pokud si nejste jistí, jaký dárek vybrat, můžete sáhnout po dárkové papírové krabičce na peníze, do které se dá vložit hotovost, krátký vzkaz či menší dárek.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám