Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Jsme lidi

V naší hře není malých rolí

Když přijdete do pražské kanceláře firmy Albi, možná budete dost překvapeni. Jistě, jako jinde i tady se buší ostošest do klávesnic, konají se porady, … Zároveň tady ale uvidíte opravdu podivuhodné věci: zaměstnance hrající stolní hru (musíme přece vše pořádně otestovat!) či grafičku zkoumající, zda výstřih ženy na fotografii je dostatečně sexy pro lechtivě humorný dárek. 
 
Mezi stoly ostatních je i stůl majitele Albi – Antonína Kokeše. Dokonce i sem dokázal nenápadně propašovat svou vášeň pro mapy. Ta, kterou má pověšenou v kanceláři, je mapa České republiky a zdobí ji tváře jednotlivých obchodních zástupců z různých regionů.
 
Jsme si vědomi, že Albi je jako dobře seřízené a promazané soukolí a že v Albi „není malých rolí“. Každý článek řetězce je pro nás důležitý – ať už se jedná o ty, kdo nám přivážejí ze světa nové produkty, nebo o ty, kdo je kompletují, skladují či prodávají…
 
Zpět na stránku ALBI HRAJE FÉR
 

Výhodnější nákupy plné lásky s O2 výhodami

Od 31. ledna do 29. února 2020 máme pro zákazníky O2 slevu 15 procent na valentýnské hry a další produkty s logem Albi.

Stažení výrobku Bambusový hrnek na cesty

Vzhledem k nedodržení schváleného složení výrobcem jsme nuceni stáhnout z prodeje výrobek Bambusový hrnek na cesty.

Dětský den s Albi v Červeném Kostelci

Nafukovací atrakce, soutěže o dětské ceny, vystoupení kouzelníka - naplánujte si krásné odpoledne s Albi v Červeném Kostelci!