Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kvído - Obrázkové hádanky na cesty

Novinka Kvído

Od 3 let 25+ min Pro 1 hráče

Skvělá zábava od Kvída na cesty

Obrázkové hádanky na cesty od Kvída jsou originální ilustrované hádanky od českých autorů, které rozvíjí znalosti dětí v různých oblastech. Na 40 oboustranných kartičkách na děti čekají nápadité a zábavné úkoly, jako například dokreslování, spojování, hledání rozdílů, počítání, vybírání správné odpovědi a další. Úkoly se řeší pomocí mazatelného fixu, který je součástí balení. Díky tomu se mohou děti k úkolům opakovaně vracet nebo si je opravovat.
 
Obrázkové hádanky rozvíjí koncentraci, logické uvažování, pozornost, grafomotoriku a specifické znalosti z různých oblastí.
 
Těším se do 1. třídy - novinka roku 2022 - se zaměřuje na rozvoj grafomotoriky, základní početní úkoly a vnímání času a prostoru. 
 
Správný hospodář rozvíjí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti a vlastní zodpovědnosti. Obrázkové Hádanky Správný hospodář vznikly ve spolupráci se vzdělávacím programem Abeceda peněz České Spořitelny.
 
Vzhůru za zvířátky rozvíjí znalosti o zvířátkách v různých prostředích.
 
Zvládnu to bezpečně rozvíjí základní znalosti v oblasti vlastní bezpečnosti a ochrany zdraví.
 
České pohádky rozvíjí znalosti o tradičních českých pohádkách.
 
Detektivní příběhy rozvíjí zájem o objevování a řešení záhad detektivních příběhů.
 
Obrázkové hádanky jsou vhodné na cesty dopravními prostředky, na výlety nebo do čekárny u lékaře.
 
Hry Obrázkové hádanky na cesty obsahují: 40 oboustranných kartiček s obrázkovými hádankami spojenými plastovým šroubem a mazací fix.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám