Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kvído - Chytrý vějíř

Kvído

Od 3 let 15+ min Pro 1 hráče

Chytré hry pro malé objevitele

Kvído - Chytrý vějíř – 100 obrázkových otázek a odpovědí spojených do vějíře rozvíjí děti v 5 různých oblastech – sociální chování a emoční inteligence, smyslové vnímání, sebeobslužné dovednosti, koncentraci a poznávání světa kolem nás. Chytré vějíře jsou rozděleny dle věku dítěte od 3 do 7 let.
 
Chcete podpořit všestranný rozvoj svých dětí? Netradiční obrázkové kartičky ve formě vějíře otevírají dětem 100 zajímavých otázek i správných odpovědí. Dokážou děti např. k českým městům přiřadit obrázky, které jsou pro ně typické? Poznají děti, kdo je na obrázku naštvaný nebo kdo se chová špatně na pískovišti?
 
Jednotlivé otázky jsou lepší přehlednost otázek barevně rozlišené do 5 oblastí, co u dětí rozvíjí – poznávání světa kolem nás, sociální chování a emoční inteligenci, logiku a koncentrace, vědomosti a poznávání přírody.
 
Chytré vějíře jsou vytvořené ve spolupráci se speciální pedagožkou paní Mgr. Ivanou Vlkovou.
 
Každý chytrý vějíř obsahuje 100 obrázkových otázek a odpovědí spojených plastovým šroubem a informace od odborníka, co u dětí rozvíjí.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám