Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kvído dárky

Novinka Kvído

Od 3 let 10+ min Pro 1 hráče

Doplňky z kolekce Kvído

Pokud děti baví parťák Kvído a jeho hry, určitě se podívejte i na doplňky z Kvído kolekce.

Plyšový Kvído děti pomazlí, bude s nimi sdílet zážitky z cest, uloží se s nimi do peřin i jim bude dělat společnost třeba ve školce.

Kvídův blok je rozdělen do několika sekcí - zážitky, nápady, úspěchy, rozvrhy. Umožní dětem plánovat si výlety, zapisovat zážitky z cest nebo prázdninová či školní dobrodružství. Zdobit si jej mohou samolepkami, součástí je i záložka s pravítkem. Navíc má kroužkovou vazbu a pevné desky, takže hodně vydrží. 

Cestovní láhev Kvído má objem půl litru a zajistí dostatečný přísun tekutin ve škole i na výletech. Cestovní láhev je opatřena poutkem pro pohodlné nošení v ruce a je vyrobena je z odolného tritanu, který vydrží bez škrábnutí i hrubší zacházení.
 
Rozkládací pouzdro Kvído na tužky a pastelky se bude hodit při plnění úkolů na Cestách za pokladem i při psaní pohledů kamarádům. Z velké kapsy pouzdra lze složit nižší pouzdro, aby se pastelky snadněji vytahovaly.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám