Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kniha Vlastivěda - dějepisná část

Novinka Kouzelné čtení

Od 8 let 15+ min Pro 1 hráče

Edice Kouzelné čtení

Mluvicí kniha Vlastivěda - dějepisná část z edice Kouzelné čtení shrnuje dětem od 8 let to nejdůležitější z učiva vlastivědy pro 4. a 5. ročník. Přináší přehledný pohled na historii českého státu od sv. Václava až po T. G. Masaryka.
 
Tato moderní učebnice je učená všem chytrým školákům, kteří se chtějí zábavnou formou seznámit s předmětem vlastivěda. Přináší dětem přehledný pohled na historii českého státu. Výklad dějin je doplněn dobrodružným příběhem tří dětí, které se podle staré listiny vydávají na cestu, kterou musel projít každý budoucí český král. Na cestě měl splnit uložené úkoly a dokázat, že je titulu hoden. Hrdinové našeho příběhu se pokusí cestu projít a úkoly vyřešit. Připojte se k nim a ponořte se do světa napínavého úpříběhu českých dějin.
 
Kniha je vhodným doplňkem pro domácí vzdělávání nebo zopakování školního učiva.
 
Oproti ostatním knihám z edice Kouzelné čtení má Vlastivěda 45 tenkých stránek, takže je schopná pojmout více informací než klasické kouzelné knihy se silnými stránkami.
 
Kniha má pevné desky.
 
Kniha obsahuje téměř 1 300 zvukových stop.
ISBN 978-80-88403-44-9
 
Ilustrace: Vojtěch Šeda
Text: Mgr. Ivan Bauer
Namluvili: Drahomíra Kočová, Igor Bareš a Jan Přeučil
 
Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám