Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svět zvířat

Kouzelné čtení

Od 5 let 20+ min 1+ hráčů

Kouzelné čtení

Ponořte se do světa zvířat! Seznamte se se zvířaty ze všech koutů světa a zjistěte, jaké zvuky vydávají, čím se živí nebo čím jsou jedinečná. Kniha vás tématicky provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném prostředí žijí, jak se jmenují, jaké zvuky vydávají a čím jsou zajímavá. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů, které jsou vždy rozděleny do tří kategorií: najdi zvíře podle názvu, najdi zvíře podle zvuku, najdi zvíře podle zajímavosti.

Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Kniha obsahuje přes 900 zvuků a textů. Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Více informací o edici Kouzelné čtení najdete na vlastních stránkách projektu - www.kouzelnecteni.cz.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY
 
Omlouváme se, ale u některých elektronických Albi tužek došlo ke špatnému nahrání zvukového souboru ke knize Svět zvířat. Tuto chybu je možno jednoduše opravit následujícím postupem:
 
  1. připojte tužku kabelem k počítači
  2. smažte z tužky soubor Svet_zvirat.bnl
  3. stáhněte a uložte si do počítače z webových stránek http://www.kouzelnecteni.cz/stahnout-audio-soubor/ nový audio soubor - Svet_zvirat.bnl
  4. vložte stažený (uložený) audio soubor do tužky

Seznam prodejen

Máte dotaz? Napište nám