Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Vánoční svíčky Heart & Home

Novinka Heart & Home

Hvězdnou noc nebo Zimní pohádku?

Vánoční vůně prémiových svíček Heart & Home vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru - vyberete si Hvězdnou noc, Andělské vánoce nebo Zimní pohádku? Všechny voní skvěle. Vraťte se do dětství díky příjemné kombinaci hřebíčku, skořice a citrusů, vánočně se nalaďte hřejivými tóny borovice a jedle nebo si provoňte byt zimními bobulemi a kořením.
 
Kromě tradičních kvalitních svíček v různých velikostech a aromatických vosků najdete v naší voňavé vánoční nabídce také svíčky v plechových krabičkách nebo ve skleněných nádobkách, svíčky s více knoty, speciální sady svíček a sady difuzérů. Některé rovnou můžete koupit v papírových krabičkách s vánočním designem.
 
Vonné svíčky Heart and Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných evropských dodavatelů. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben z přírodní směsi sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky Heart and Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám