Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Adventní kalendáře

Novinka Na Vánoce

Malé překvapení na každý den

Co si budeme nalhávat, milují je všichni. Protože už dávno neplatí, že čekání na Ježíška potřebují ukrátit jen děti. Velký výběr adventních kalendářů pro malé i velké najdete právě teď v Albi prodejnách i na e-shopu Albi. Tak si zaběhněte vybrat ten svůj, ať za měsíc zdoláte první okénko!
 
U Albi najdete nejenom klasiku v podobě adventních kalendářů s lahodnou mléčnou čokoládou a roztomilými vánočními motivy. Pro hračičky máme populární LEGO kalendáře s motivy Harryho Pottera, Star Wars nebo Avengers a pro milovníky aktivnější zábavy mluvící adventní kalendář z edice Kouzelné čtení, ve kterém najdete zábavný úkol na každý adventní den. Ten funguje pouze s Albi tužkou, ale tu už doma určitě máte ;-). 
 
Na prodejnách pak pro vás máme zdarma malé překvapení - připojte k adventnímu kalendáři předtištěný dopis Ježíškovi, kterému lze stylově svěřit všechna přání.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám