Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Svatební kolekce 2023

Novinka Z lásky

Den, kdy se vám splnil sen

Přijďte načerpat svatební inspiraci do Albi. Ať už svatbu plánujete, nebo jen hledáte vhodný dárek pro novomanžele. Budete překvapeni, kolik nezbytných maličkostí objevíte.
 
Pá pá, svobodo!
Získávají na popularitě, a proto si zaslouží nepodcenit přípravu. Využijte speciální Albi kolekce zaměřené na rozlučky se svobodou, nově i s produkty pro ženicha a jeho tým. Krabička poslední záchrany obsahuje v pánské verzi hřebínek, spínací špendlíky, zubní nit, kompresní ručník a antistresový míček, v dámské pak gelové náplasti, sponky i gumičku do vlasů, pilník a rovněž spínací špendlíky se zubní nití. Svědka za jeho pomoc a podporu obdarujte stylovou placatkou, svědkyni provázkovým náramkem s perlou. A jak na rozlučce ještě víc rozproudit zábavu? Dámy sáhnou po netradičním bingu, pánové jednoduše setřou losy, které ukrývají 25 ulítlých rozlučkových výzev. A hned se pustí do jejich plnění!
 
Když potřebujete dárek
S maličkostí, která nezruinuje peněženku, rozhodně nešlápnete vedle. Speciální čokoláda nebo pralinky se hodí vždycky. Potěší také luxusní skleničky pro novomanžele či duo hrnky na společné pití kávy. Odvažte se při darování finanční hotovosti a vyměňte klasickou obálku za populární dřevěnou kapsu. Nebo raději fotorámeček 2v1, do nějž mohou novomanželé po vyjmutí hotovosti vložit třeba svatební portrét? Úsměv na tváři rozhodně vykouzlí hrací krabička s příjemnou svatební melodií. Schovejte do ní peníze nebo dárkovou kartu. Hravost a radost pak do každého interiéru i exteriéru vnesou svatební balónky.
 
MUST HAVE svatba 2023!
Svatebník. Kniha, která i po letech dojme, rozesměje, připomene společnou lásku a uchová důležité vzpomínky. Unikátní svatební deník vás provede všemi významnými momenty – od seznámení přes zásnuby až po přípravy, samotnou svatbu, líbánky a následná výročí.
 
Celou svatební kolekci najdete na našich dárkových prodejnách, část z kolekce si lze objednat i na našem e-shopu. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám