Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Hra o manželství Deluxe

Novinka Hry pro dospělé

Od 18 let 30+ min Pro 2 hráče

Skvělý dárek k svatbě nebo výročí

 Luxusní hra pro páry, vhodná například jako dárek ke svatbě či výročí. Partneři budou ve třech kategoriích - záludné otázky, náročné seznamy a nemožné kreslení - zjišťovat, jak dobře se navzájem znají, vzpomínat na společné zážitky, smát se nad vlastní neschopností a radovat se z tvrdě vybojovaných odměn.
 
Cílem hráčů je jako první dorazit do cíle na herním plánu. Každý z úkolů nabízí možnost posunout se o 0, 1 nebo 2 pole, neboť obsahuje základní a doplňující úkol. U záludných otázek je úkolem odpovědět na základní a doplňující otázku, u náročných seznamů napsat tři věci a ideálně ve správném pořadí a u nemožného kreslení poznat, co je na obrázku, a jak znělo zadání. Vítěz hry získá stírací los, který mu umožní vybrat si jednu z odměn na archu odměn, kterou mu pak partner musí zařídit.
 
Hra o manželství Deluxe obsahuje: 150 karet (40 karet Záludných otázek, 40 karet Náročných seznamů, 40 karet Nemožného kreslení a 30 karet Zasloužených bonusů), 3 odpovědní mazatelné tabulky, 2 mazatelné fixy v podobě brků a 2 hadříky, 2 kovové figurky pro Ni a pro Něho, 30 stíracích losů s odměnami, arch pro zaškrtávání odměn, přesýpací hodiny a pravidla.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám