Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

O2 extry výhody - slevy 15 % na Albi prodejnách

24.10.2017 Albi prodejny

Řekněte si u svého mobilního operátora o slevu. V rámci O2 extra výhod můžete nakoupit v našich prodejnách o 15 % levněji.

Slevu O2 extra výhod lze uplatnit pomocí kódu, který najdete na tištěném letáku O2 nebo na stránkách www.o2extravyhody.cz či v mobilní aplikaci O2. Uplatnit ji lze od 16. listopadu do 3. prosince na všech prodejnách Albi, a to i opakovaně. 

JAK ČERPAT VÝHODU

Pokud nemáte tištěný leták O2 s kupónem, navštivte stránky O2 Extra výhod (nebo sinainstalujte mobilní aplikaci O2). Najděte si výhodu Albi a klikněte na tlačítko Kód pro prodejnu. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury. Obdržíte slevový kód. Kód předložte na pokladně v prodejnách Albi a sleva je vaše.
 
Slevový kupón obdržíte i prostřednictvím SMS zprávy. Stačí z vašeho telefonu napsat textovku ALBI na telefonní číslo 999 009.

PRAVIDLA ČERPÁNÍ

Slevu lze čerpat neomezeně. Sleva 15 % platí na veškeré zboží s logem Albi. Sleva platí pouze na nezlevněné zboží a nelze ji kombinovat navzájem s jinou akční nabídkou či slevou.

PLATNOST KÓDU

Slevový kód má platnost 7 kalendářních dní, nejpozději jej však lze uplatnit 3. prosince 2017. 
 

Najdete nás na Facebooku

CO SE DĚJE V ALBI