Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

 

 

 
 
 
 

Užijte si podzimní víkend plný hraní

Hledáte program na začátek listopadu, u kterého se pobaví celá rodina? Zamiřte o víkendu 4. a 5. 11. do Prahy na populární festival Albi Game Day, svátek všech deskovkářů.
 
Letošní ročník se uskuteční ve funkcionalistickém objektu Bubenská 1 a nabídne nejen organizované hraní s profesionálními vysvětlovači, ale také možnost sledovat mistrovství světa v Sabotérovi nebo se účastnit turnajů o ceny.
 
Těšit se můžete i na odhalení a premiéry mnoha očekávaných herních titulů, včetně Karaku 2. V tomto pokračování rodinného herního fenoménu musíte nejen bojovat s nestvůrami, ale také budovat města a cvičit nové armády, abyste příšery porazili.
 
Pokud budete sdílet své zážitky z akce na sociálních sítích, máte šanci vyhrát poukazy do Albi. Zvěčnit se pak můžete v instalovaném fotokoutku, klidně i s přítomnými Cosplayery.
 
Na místě budou k zakoupení Albi hry se slevou a samozřejmě chutné občerstvení ku potěše oka i žaludků. Vstupné se neplatí, registrace není třeba. 
 
 
Kdy a kde    Streamy    Herní program    Turnaje/soutěže    Kvídův koutek    
 

 

 

Kdy a kde?

Kdy: sobota 4. 11. od 10:00 do 20:00 a neděle 5. 11. 2023 od 10:00 do 17:00

Kde: Bubenská 1477/1, 170 00 Praha 7 (bývalý Palác Elektrických podniků, kousek od stanice metra C Vltavská)

 
Těšte se na větší prostor, který nabízí více místa na hraní i zábavu pro celou rodinu. 
 
Stejně jako loni bude jádrem programu VELKÁ HERNA s více než 50 stoly, oproti loňskému roku se rozšíření dočká také VOLNÁ HERNA, kde najdete naše oblíbené evergreeny a tituly. Samozřejmě počítáme i s HRÁČSKOU HERNOU, na jejíž jednotlivé partie se ale bude třeba registrovat.
 
A co víc? Kvídův herní koutek pro nejmenší děti, kreativní dílničky Albi Science i interaktivní bojovka Kouzelného čtení.
 
 
 
 
Akci mediálně podporuje:    Kudyznudy.cz - tipy na výlet
 
 

 

Streamujeme jako o život

 
Chápeme, že to nemusí každému vyjít. Nedorazíte? Nedá se nic dělat. Rozhodně pro vás budeme všechno streamovat. Koukněte se třeba na hromadu oznámení v rámci Albi Game Day Keynote ze středy 1. listopadu. 
 
 
 
 

 

 
Zeptejte se Davida, Michala nebo Ondry na to, co vás zajímá ve streamu Otázky a odpovědi - středa 1. listopadu večer od 21:30.
 
 
 
 

 

 
Sledujte přenos z prvního dne Albi Game Day v sobotu 4. listopadu.
 
 
 
 

 

 
Sledujte přenos z druhého dne Albi Game Day v neděli 5. listopadu.
 
 
 
 

Herní program

 
Stejně jako loni bude jádrem programu VELKÁ HERNA s více než 50 stoly a desítkami hermanů, kteří Vás zasvětí do tajů letošních novinek či titulů, jež se na vydání teprve chystají. V této sekci se tak můžete těšit například na hry Karak 2, Jan Žižka, Dračí strážce, Robin Hood a další.
 
Hru Karak 2 si bude možno na místě koupit v rámci exkluzivního předprodeje.
 
 Oproti loňskému roku se rozšíření dočká VOLNÁ HERNA, kde najdete naše oblíbené evergreeny a tituly, na které se nedostalo ve velké herně. Pravda, pravidla si tady asi budete muset osvěžit sami, ale stejně už je nejspíš budete znát. Najdete zde tituly jako Catan, Karak, Ubongo, Bang!, Taco, kočka a mnoho dalších.
 
 Na velké strategické hry přímo na showflooru není příliš prostor a čas, a proto se i letos můžete těšit na HRÁČSKOU HERNU, na jejíž jednotlivé partie bude třeba se registrovat - a to buď předem (registrace začne 1. listopadu), nebo přímo na místě. Mezi hrami najdete jak tituly, které oznámíme 1. listopadu v rámci Albi Game Day Keynote, tak i očekávané pecky ISS Vanguard, Voidfall nebo Legie.
 
 
 
 

 

 

Turnaje a soutěže

 
Stejně jako loni, i letos nás na ALBI GAME DAY čekají napínavé turnaje. 
 
 V sobotu to bude turnaj v deskoherní stálici CATANu, který je součástí seriálu 23. Mistrovství ČR v této hře. Více informací a podrobnosti k registraci naleznete zde: Turnaj Catan na AGD
 
 V neděli pak navážeme titulem výrazně novějším, jehož popularita stále roste, a tím je UNMATCHED. Na tento turnaj se můžete přihlásit tady: https://forms.gle/pyFdpJhganYXme136
 
V rámci celé akce se navíc letos uskuteční i MISTROVSTVÍ SVĚTA ve hře SABOTÉR, takže pokud se budete chtít podívat, jak taková vrcholná akce vypadá, budete mít šanci.
 
Kromě těchto velkých turnajů možná dojde i na menší turnájky - třeba ve hrách série Taco, kočka. Na ty se ovšem případně bude možné hlásit až na místě. 
 
 
 
 
 

 

 

(Nejen) Kvídův koutek

 
Pro malé návštěvníky bude k dispozici Kvídův dětský koutek, ve kterém si s chytrou Albi chobotničkou užijí spoustu zábavy při objevování a poznávání světa.
 
Větší děti určitě zláká bojovka Kouzelného čtení, díky níž zažijí pořádné interaktivní dobrodružství.
 
A pro všechny bez rozdílu věku máme připraveny kreativní dílny, kde bude možné si vyrobit svítícího hopsíka, děsivé oči, pískovaný obrázek nebo vykopat starodávnou relikvii ze sádrových kvádrů. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a objevujte i tvořte s Albi Science.
 
 

Facebook
Moderní hry

Sledujte, sdílejte, posílejte 
komentáře k události Albi
Albi Game Day.

 

Podívám se

 

YouTube
Albi

Sledujte keynote plný novinek, 
záznamy z Albi Game Day
a spoustu dalšího na YouTube Albi.

 

Podívám se

 

Na koho
se obracet?

Pište na droz@albi.cz, volejte na
telefon +420 222 541 381
nebo pošlete zprávu na Facebooku.

 

Kontakt Albi