Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Velká čínská zeď

Novinka Strategické hry

Od 14 let 120+ min 1 - 4 hráči

Edice Albi+

Velká čínská zeď je kompetitivní strategická hra zasazená do středověké Číny, jež mísí historické prvky se špetkou fantastiky. Hra obsahuje též kooperativní režim a režim hry pro jednoho hráče. Základním herním mechanismem je action-selection a worker-placement.
 
Hru doporučujeme zkušenějším hráčům a fanouškům her s menším množstvím náhody. Za zmínku rozhodně stojí krásně zpracované figurky hry. 
 
Z 2300 uživatelských hodnocení na serveru boardgamegeek (BGG) si drží Velká čínská zeď velmi solidní hodnocení 7.9/10. V roce 2021 byla nominována na cenu Golden Geek Heavy Game of the Year, v roce 2022 pak na polskou hru roku v kategoriích „Nejlepší hra pro pokročilé hráče“ a „Nejlepší hra se silným tématem“.
 
Hra mimo jiné obsahuje: 200+ karet, 4 hráčské zástěny, velký oboustraný herní plán, 3 kartonové úseky zdi (každý se 3 úrovněmi), 200+ žetonů zdrojů, 90+ kvalitně zpracovaných plastových figurek.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám