Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Unmatched Dobrodružství - Úžasné příběhy

Novinka Strategické hry

Od 10 let 30+ min 1 - 4 hráči

Kooperativní hra z řady Unmatched

Spojte své síly a překazte ďábelský plán padouchů! Soubojová hra Unmatched Dobrodružství je samostatně hratelnou hrou, která využívá základních pravidel a hrdinů Unmatched ve zbrusu novém kooperativním stylu. Až čtyři hrdinové se tak mohou společně postavit obávanému padouchovi, který je řízen hrou. Dovedete porazit Můřího muže nebo Vetřelce z Marsu a jejich nohsledy? Vyberte si nové hrdiny z této hry, nebo si zvolte hrdiny z jiných her série Unmatched, které máte doma. 

Při hře by spolu hráči měli komunikovat, plánovat, radit se a koordinovat své útoky. Vítězství dosáhnou pouze porážkou padoucha (ukazatel zdraví skončí na hodnotě 0), padouch vítězí, pokud dosáhne čtyřikrát svého cíle nebo porazí všechny hrdiny, kteří s ním bojují. 

Na závěr jen ujištění - samozřejmě si můžete vzít hrdiny z této sady a využít je při běžných Unmatched soubojích.

Unmatched Dobrodružství obsahuje: 4 figurky hrdinů, 2 žetony pomocníků, 2 figurky padouchů, 6 žetonů nohsledů, 14 ukazatelů zdraví, 222 karet, 36 doplňkových žetonů, oboustranný herní plán, 1 česká základní pravidla, 1 česká pravidla kooperativního režimu, 1 česká speciální pravidla hrdinů.

Na e-shopu Albi, na Albi prodejnách a u specializovaných prodejen deskových her dostanete ke hře jako bonus speciální sadu Deluxe žetonů.

 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám