Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Únikovka - Rychlé šípy

Novinka Mozkovna

Od 10 let 60+ min 1 - 5 hráčů

Edice Mozkovna

Vydejte se s Rychlými šípy odhalit tajemství Jana Tleskače. Úniková desková hra, inspirovaná příběhy Rychlých šípů od Jaroslava Foglara.
 
Únikovka je variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nebo kolegů nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. I naše Únikovka Rychlé šípy je plná rébusů, které musíte vyřešit, chcete-li uspět. A uspějete nebo selžete všichni - Únikovka je totiž kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě.
 
V Únikovce Rychlé šípy hráči společně procházejí mapu Stínadel složenou z jednotlivých kartiček, čímž se jim odhalují úkoly a šifry. Jejich řešení pak určuje, kam v mapě budou pokračovat dál. Hra je členěna do tří kapitol, které lze odehrát buď najednou nebo po částech. 
 
Upozornění: Hry Únikovky můžete hrát plnohodnotně pouze jednou (při opakovaném hraní už budete znát řešení rébusů). Darujte ji po odehrání přátelům a porovnejte si své výsledky.
 
Únikovka Tleskač - Rychlé šípy obsahuje: 54 kartiček Stínadel, brožurku s hádankami a příběhem.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám