Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Pivo a chléb

Novinka Strategické hry

Od 10 let 30+ min 1 - 2 hráči

Karetní hra pro dva hráče

Strategická hra pro dva hráče s relativně jednoduchými pravidly a při tom velmi komplexní hratelností, prodchnutá vůní čerstvě upečeného chleba a uvařeného piva.
 
Dvě vesnice založené na úrodných pozemcích někdejšího kláštera si udržují dvojí tradici vaření piva a pečení chleba. Ačkoli sdílejí pole a zdroje, stále jsou hrdé na svou přátelskou rivalitu, kdy se navzájem překonávají ve výrobě. 
 
Každý z vás představuje jednu z těchto vesnic. Během šesti let - které se střídají s úrodnými a suchými - musíte sladit své povinnosti při sklízení a skladování surovin, výrobě piva a chleba, jejich prodeji za mince a vylepšování svého zařízení. 
 
Abyste však zvítězili, musíte udržet rovnováhu mezi svým pečeným a tekutým zbožím. Protože po šestém roce získáváte mince pouze za ten druh zboží - pivo nebo chléb - za který jste vydělali méně. Vyhrává vesnice s vyšším počtem bodů.
 
Hra obsahuje: Herní plán, 60 karet, 84 dřevěných žetonů surovin, 1 dřevěný větrný mlýn, 1 dřevěný ukazatel roků, 1 bodovací blok, 1 pravidla
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám