Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Ovocní medvídci

Novinka Albi Science

Od 6 let 60+ min Pro 1 hráče

Albi Science

Máte doma malého cukráře? Zajímá ho výroba sladkostí, má spoustu otázek a mlsný jazýček?
 
Se sadou Ovocní medvídci z edice Albi Science si děti od 6 let vyrobí vlastní želé bonbony ve tvaru medvídků, kaktusů, žížal a zmrzlinek. Při jejich výrobě se navíc dozví základní principy potravinářských procesů, jako je např. gelace, rozpouštění a difuze.
 
Vyrobte si s dětmi veselé želé a vyzkoušejte i další recepty na přípravu jogurtových gumídků, čokoládovách pralinek, či želé z džusu. Zkuste vytvořit i vícebarevné variace a nechte děti pochutnat si na 3 ovocných příchutích (třešňové, citrusové a limetkové).
 
Díky silikonové formě lze pokusy sladké vědy opakovat.
 
Součástí balení jsou i dárkové pytlíky na hotové bonbony, kterými mohou děti obdarovat své kamarády a vytvořit tak jedlý dárek.
 
Sada Ovocní medvídci obsahuje: červenou trešňovou směs na gumové bonbony, modrou citrusovou směs na gumové bonbony, zelenou limetkovou směs na gumové bonbony, želatinový prášek, silikonovou formu na bonbony, dárkové pytlíky na hotové bonbony, samolepky na zdobení dárkových pytlíků, papírová brčka, bílou lžičku, kádinku a návod s výrobním postupem.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám