Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Ostrov pokladů

Novinka Rodinné hry

Od 10 let 45+ min 2 - 5 hráčů

Edice Albi+

Najděte poklad dříve než ostatní piráti! Unikátní rodinná hra, ve které je v hlavní roli vaše schopnost dedukovat.
 
Ostrov pokladů je hra, ve které jeden hráč hraje za Dlouhého Johna Silvera – slavného piráta, toho času ve vězení – který kdesi ukryl svůj nastřádaný lup, a ostatní hráči za piráty, kteří se snaží poklad najít jako první. Hráč Dlouhého Johna musí ostatním napovídat (ale ideálně tak, aby nebyl poklad odhalen) a ostatní se budou snažit za pomoci kružítek, obkreslování šablon a dedukce najít v jeho nápovědách tu správnou cestu k cíli (a ideálně na ni přitom neupozornit své protihráče).
 
Jedná se o jednu z mála deduktivních her, které jsou zároveň kompetitivní, děti určitě nadchne pirátské téma a také zajímavé komponenty. 
 
Ocenění: 2019 – Nominace na Swiss Gamers Award Kids; 2019 – Nominace na Hru roku ve Francii; 2018 – Nominace Board Game Quest na Nejinovativnější hru roku
 
Rodinná hra Ostrov pokladů mimo jiné obsahuje: 1 plán ostrova, 1 desku kalendáře, 5 zástěn, 5 figurek, 4 karty postav, 5 minimap, 4 poznámkové karty, 1 truhlu, 7 žetonů truhly, 8 žetonů informací, 26 tipů, 11 černých známek, 4 ukazatele pořadí, 1 arch se samolepkami, 2 minipravítka, 5 fixů, kružítko, pravítko, malou a velkou kruhovou šablonu, velký a malý kompas. 
 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám