Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Myriorama - Mozkovna

Mozkovna

Od 8 let 10+ min 2+ hráčů

Karetní hry s vyprávěním

Myriorama - hry, ve kterých si procvičíte vaši fantazii, vynalézavost i kreativitu při vymýšlení jedinečných příběhů. Nebudete to však mít tak těžké, protože vám pomohou veliké karty s ilustracemi, které na sebe vždy krásně navazují.

Vyrazíte do Hlubokých lesů, navštívíte Tajemné sídlo nebo se vydáte na Nekonečnou Odysseu! Každá z her obsahuje 20 unikátních obrázkových karet, které lze libovolně propojovat. Ať už kartu přiložíte z jedné nebo druhé strany k jakékoliv další kartě, magicky se spojí v jednotlivých bodech a vytvoří tak souvislou scenérii, díky které vznikne příležitost k neomezenému vymýšlení příběhů. Sestavte souvislé panorama a cestujte kouzelnou krajinou. Každý další tah představuje nové dobrodružství!
 
Obsah her Myriorama Hluboké lesy, Myriorama Tajemné sídlo a Myriorama Nekonečná Odyssea - 20 velkoformátových kartonových karet s obrázky a pravidla. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám