Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Místo činu

Novinka Albi Science

Od 8 let 60+ min Pro 1 hráče

Albi Science

Objevitelská sada Místo činu z edice Albi Science potěší všechny malé detektivy od 8 let, kterým poskytne nezapomenutelné zážitky a vzdělání zároveň. Sada se zaměřuje na kriminalistické postupy i vědecké principy, na nichž jsou pokusy založeny, a představuje je formou kreativního zkoumání.
 
Díky experimentům vědecké sady Místo činu si děti vyzkouší techniky detektivů – chromatografii, snímání otisků prstů, analýzu vláken z oděvů a mnohé další. Otestujtí podezřelé vzorky, naučí se zajímavosti o neviditelném inkoustu, který je vidět pouze pod ultrafialovým světlem, nebo třeba zjistí, jak určit pH tekutin a rozeznat tak potenciální „jed“ pomocí lakmusových papírků.
 
Zkuste s dětmi rozšířenou realitu (AR) a ocitněte se přímo na místě činu! K vyřešení případu budete potřebovat pouze povídku Místo činu, která je součásti sady, a telefon či tablet s fotoaparátem/čtečkou QR kódů.
 
Sada obsahuje spoustu komponentů a návod se zábavnými aktivitami, které je možné opakovat.
 
Sada Místo činu obsahuje: vodové popisovače, lakmusové papírky, kukuřičný škrob, sádru, válec, kádinku, UV svítilnu a neviditelný fix (baterii nelze vyměnit), chromatografický papír, lžíci, míchátko, pauzovací papír, lžičky, pásku pro označení místa činu, karty na snímání otisku prstu a stěnu pro odlévání stop, pipetu, vatové tamponky a tyčinky, lupu, samolepicí štítky, razítkovací polštářek, pinzetu, samolepicí pásku, zkumavky, jedlou sodu, kyselinu citronovou, tužku a návod.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám