Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Mariposas

Rodinné hry

Od 10 let 45+ min 2 - 5 hráčů

Fascinující putování motýlů

Mariposas je rodinná desková hra o fascinujícím putování motýlů monarchů stěhovavých. Hráči díky pohybu po herním plánu a sbírání sad karet zažijí úžasnou cestu motýlů, kteří se každé jaro vydávají na pouť z Mexika až na východ Severní Ameriky a na podzim se vracejí zpět.
 
Hra Mariposas probíhá ve třech etapách představujících tři roční období. Motýli hráčů se tak na jaře budou snažit dostat co nejdále na sever, v létě obsáhnout co největší území a na podzim se vrátit zpět na jih. V každém následujícím období mají hráči k dispozici o tah více, než v tom předchozím, tedy 4 tahy na jaře, 5 v létě a 6 na podzim. Na konci každého období pak nastává sčítání bodů. Vítězem hry se na konci podzimu stane hráč, jemuž se podařilo získat největší počet vítězných bodů.
 
Hra obsahuje: 1 kostku, 147 žetonů, 1 desku odpočívadla, 1 herní plán, 50 dřevěných žetonů motýlů, 111 malých karet, 20 velkých karet a pravidla v českém a slovenském jazyce. 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám