Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Lords of Ragnarök

Novinka Strategické hry

Od 14 let 90 min 1 - 4 hráči

Hra z labelu Albi+

Hra Lords of Ragnarök je nepřímé pokračování hry Lords of Hellas. Jedná o epickou strategickou hru, kombinující sci-fi se severskou mytologií.
 
Každý hráč ovládá jednoho z hrdinů, s jehož pomocí verbuje armády, plaví se po dakkaru a získává artefakty. Všechny tyto akce směřují k bitvám mezi hráči, lovení mechanických nestvůr, zabírání území, stavbě velkolepých monumentů a k souboji s arcinepřítelem.
 
Silnými stránkami hry jsou detailní figurky, zasazení a široká nabídka vašich možností, která dává prostor pro bohaté plánování a strategie. Hra obsahuje i variantu pro sólo hraní.
 
Hra Lords of Ragnarök obsahuje: 1 oboustranný herní plán,1 akční kruh, 1 kartu arcinepřítele, 4 dvouvrstvé hráčské desky, 2 speciální plastové kostky, 5 destiček hrdinů, 6 karet nestvůr, 7 kartonových figurek chrámů, 8 žetonů říší, 3 čtyřdílné plastové monumenty, 56 plastových figurek ve vysoké kvalitě, 140 žetonů a ukazatelů, 210+ karet, 1 pravidla pro hru 2–4 hráčů a 1 pravidla pro sólovou hru.
 
Hra je vydána v edici Albi+, koupíte ji tedy pouze na Albi e-shopu, Albi prodejnách a u vybraných herních speciálek. 
 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám