Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Kyselí dinosauři

Novinka Albi Science

Od 6 let 60+ min Pro 1 hráče

Albi Science

Máte doma malého cukráře? Zajímá ho výroba sladkostí, má spoustu otázek a mlsný jazýček?
 
Se sadou Kyselí dinosauři z edice Albi Science si děti od 6 let vyrobí vlastní želé bonbony ve tvaru dinosaurů. Při jejich výrobě se navíc dozví základní principy potravinářských procesů, jako je např. gelace, rozpouštění a difuze. Vyrobte si s dětmi veselé želé a vyzkoušejte i další recepty na přípravu jogurtových dinosaurů, čokoládovách pralinek, či želé z džusu. Zkuste vytvořit i vícebarevné variace a nechte děti pochutnat si na 3 ovocných příchutích (třešňové, limetkové a hroznové).
 
Díky silikonové formě lze pokusy sladké vědy opakovat.
 
Součástí balení jsou i dárkové pytlíky na hotové bonbony, kterými mohou děti obdarovat své kamarády a vytvořit tak jedlý dárek.
 
Sada Kyselí dinosauři obsahuje: červenou třešňovou směs na kyselé gumové bonbony, fialovou hroznovou směs na kyselé gumové bonbony, žlutou limetkovou směs na kyselé gumové bonbony, želatinový prášek, silikonovou formu na bonbony, dárkové pytlíky na hotové bonbony, papírová brčka, bílou lžičku, kádinku, samolepky na zdobení dárkových pytlíku a návod s výrobním postupem.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám