Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Klub detektivů

Rodinné hry

Od 8 let 45+ min 4 - 8 hráčů

Odhalte, kdo je lhářem

Klub detektivů je krásně ilustrovaná rodinná hra, ve které uplatníte své deduktivní dovednosti. Cílem je totiž odhalit hráče, který na rozdíl od ostatních neobdržel od informátora kódové slovo, ale snaží se to zakrýt vykládáním správných karet. 
 
Rodinná hra Klub detektivů obsahuje: 168 nádherně ilustrovaných karet důkazů, 58 žetonů vítězných bodů, 8 hlasovacích žetonů lup, 7 poznámkových bloků, 1 tužku a samozřejmě česká pravidla.

Jak se hra hraje

Hráč v roli informátora vybere slovo spojené s jeho kartami. Napíše ho skrytě do všech bloků kromě jednoho. Bloky rozdá hráčům a poté vyloží postupně dvě karty z ruky. Ostatní hráči, detektivové, se postupně střídají ve vykládání karet, které se hodí k vybranému slovu. Spiklenec jako jediný slovo nezná. Sleduje tedy karty ostatních hráčů a při vykládání improvizuje tak, aby na konci kola nebyl odhalen. Následně je vybrané slovo odhaleno. Každý z hráčů, včetně informátora i spiklence, odůvodní svůj výběr karet. Poté detektivové hlasují, kdo z hráčů je spiklenec.  

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám