Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Frostpunk

Novinka Strategické hry

Od 18 let 120+ min 1 - 4 hráči

Desková hra podle úspěšné videohry

Strategická desková hra Frostpunk na motivy stejnojmenné videohry přináší náročný a napínavý zážitek pro 1 až 4 hráče, na které bude za každým tahem a každým rozhodnutím ve hře číhat nějaká krize. Dokážete je všechny zažehnat?
 
Ačkoli je Frostpunk z velké části ekonomicko-budovatelskou strategií, ve které vysíláte obyvatele svého města plnit nejrůznější úkoly ve snaze zajistit jeho přežití, ve hře má překvapivě velkou roli příběh. Základní premisa je jednoduchá – na konci 19. století přišla nová doba ledová a lidstvo přežilo jen v několika odloučených sídlech. Vaše město je dokonce možná tím úplně posledním na zemi. Společně s ostatními hráči se postavíte do role poradců, kteří chod města svými rozhodnutími řídí. 
 
Každý z osmi scénářů přitom přináší odlišné zasazení a příběhové pozadí. Ani ten stejný scénář se však nikdy nebude odvíjet stejně, neboť to, jakým směrem se jeho příběh vyvine, závisí na řadě proměnných, mimo jiné na tom, jaké karty příběhových událostí táhnete, a jak si s nimi dokážete poradit.
 
Hra mimo jiné obsahuje miniaturu tepelného generátoru o výšce 20cm, 300+ karet, 150+ dřevěných zdrojů a pracovníků, 10 kartonových desek pro sledování herních mechanismů, 150+ kartonových tokenů pro sledování herního postupu, 2 plátěné pytlíky a pravidla hry.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám