Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Detektivní únikovka - trilogie Maria

Mozkovna

Od 18 let 90 min 1 - 5 hráčů

Karetní únikovka z edice Mozkovna

Třídílná série únikové hry ve stylu severských detektivek. V předešlé trilogii jste se vžili do kůže šílené vražedkyně, která se snažila zachránit svět díky síly duše jejího syna. V nové trilogii Detektivní únikovka Maria ale budete na druhé straně barikády - vtěleni do postavy detektiva Hanse Petersena se snažíte dopadnout vražedkyni jeho kolegyně a jejího syna Jonase. Při postupu hrou zjistíte, že si Maria vybudovala celý kult založený na jejím přesvědčení a vypořádat se s ní bude těžší, než se zdá.
 
Díky násilným výjevům na kartách a občasným morbidním rozhodnutím, není hra vhodná pro osoby mladší 18ti let.
 
Chytrý telefon nebo tablet vám pak při hraní dělá společníka a zaznamenává váš pokrok či nabízí nápovědu, pokud je jí třeba. Díky unikátnímu sériovému číslu se vám ukládá postup ve hře a můžete tak navázat na rozehranou hru. Sériové číslo můžete zadat až 30krát.
 
Upozornění: Hry Únikovky můžete hrát plnohodnotně pouze jednou (při opakovaném hraní už budete znát řešení rébusů). Darujte ji po odehrání přátelům a porovnejte si své výsledky.
 
Hra Detektivní únikovka Maria obsahuje: 54 karet.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám