Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Designer pack

Novinka Rodinné hry

Od 10 let 60+ min 1+ hráčů

Navrhněte si vlastní hru

Máte plnou hlavu nápadů na zajímavé hry a chcete je vyzkoušet a zdárně dotáhnout do konce? Tato sada nabízí materiál a pomůcky potřebné pro přípravu prototypu deskové hry. Povrch komponent nabízí snadný způsob, jak ve hře dělat črty, úpravy a vylepšení, která jednoduše vygumujete. Chopte se karet, kostek, tužek... a můžete dát nápadům reálné obrysy. Pozor - pokud na komponenty píšete a kreslíte tužkou, lze vše vygumovat a překreslit, povrch ale není mazací, takže na něj nelze kreslit fixami.
 
Chopte se karet, kostek, tužek... a můžete dát nápadům reálné obrysy.
 
Hra Designer Pack obsahuje: oboustranný herní plán, 50 obalů na karty, 120 karet 58×88 mm, 50 karet 44×68 mm, 20 karet 79×120 mm, žetony a kartičky, 40 dřevěných figurek, 120 dřevěných disků, 120 dřevěných kostiček, 4 dřevěné hrací kostky 6 stěn, 1 plastovou hrací kostku 8 stěn, 2 přesýpací hodiny, 4 fixy, papírový blok, 8 plastových uzavíratelných sáčků a tužku s gumou.
 
 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám