Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

BANG! Kostková hra - Nemrtví nebo živí

BANG!

Od 8 let 15 min 3 - 8 hráčů

Rozšíření základní hry

Ve městě kulky létají ještě častěji než dříve. Pistolníci si vyřizují účty tváří v tvář při střeleckém duelu. Městečko se ale třese ještě před větší hrozbou...přicházejí zombie, aby si vyřídily účty s živými… Rozšíření hry Bang! kostková hra přináší několik modulů, které zpestří kostkovou hru. Tyto moduly je možné hrát samostatně, ale také dohromady. 
 
Do pravidel Bangu kostkové hry můžete s rozšířením Nemrtví nebo živí přidat 5 nových modulů:
  • Dívej se mi do očí - přidává 2 nové kostky do hry s novými symboly. Např. symbol kostkového duelu, kdy přichází o život ten hráč, který jako první nehodí symbol duelu. 
  • Přidává do hry karty zuřivosti, kterou si hráč vezme poté, co ztratí během nějakého tahu 2 a více životů. Karty obsahují symboly, které si pak hráči mohou přidat k výsledku hozenému na kostkách
  • Nové postavy - nabízí možnost přidání nových postav
  • Přidává do hry karty Krchova - postupně přicházejí do hry zombie, které útočí na hráče, kteří jsou ještě na živu. Za zombie hrají hráči, kteří už byli vyřazeni ze hry. 
  • Právo Divokého západu - nabízí soubor pravidel, které se přenášejí z jednotlivých partií. 
Bang! Kostková hra Nemrtví nebo živí obsahuje 2 kostky, 45 karet (8 postav, 2 přehledové karty, 8 karet zombie, 8 karet zuřivosti, 11 karet krchova), 15 žetonů zranění, česká pravidla.
 
Jedná se o rozšíření základní hry BANG! Kostková hra, nelze hrát samostatně. 
 
UPOZORNĚNÍ: Nedoporučujeme míchat rozšíření Old Saloon a Nemrtví nebo živí dohromady, ale hrát je vždy samostatně. Každé rozšíření je vyvinuté k hraní pouze se základní hrou, aby si hráči naplno užili speciální elementy a vzniklé herní situace. Rozšíření je možné hrát dohromady, ale velmi to ovlivňuje herní dynamiku a výrazně prodlužuje herní dobu. 
 
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám