Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Můj bar

Humorné dárky

Pijte s humorem

Alkoholické nápoje si nejlépe vychutnáte z pořádné sklenice s vtipným motivem. Proto jsme pro vás připravili originální kolekci sklenic na pivo, víno i něco ostřejšího.
 
Klasické půllitry na pivo s uchem nebo bez si můžete vybírat z několika humorných motivů. V nabídce nechybí ani oblíbené maxitupláky s obsahem neuvěřitelných 1,5 litrů! Na své si přijdou i dámy, díky našim sklenicím určeným přímo pro ně. Pro pravého fotbalového fanouška jsme připravili i půllitry ve tvaru fotbalového míče.
 
Další velkou skupinou jsou vtipné panáky, které pořídíte buď jednotlivě nebo ve dvojici. Jako výborný dárek nebo doplněk na párty poslouží i sada šesti panáků s humorným potiskem.
 
Oblíbeným dárkem jsou také naše sklenice na víno. Ať už klasické, vkusné kousky, tak třpytivé sklenice s glitrem udělají radost každému obdarovanému.
 
Každou párty můžete rozzářit našimi stylovými žárovkami na pití. Žárovky jsou opatřeny brčkem a šroubovacím víčkem, jejich objem je 400 ml.
 
Dále si můžete vybrat ze dvou sad chladících kamenů -  šest kamenů v elegantním balení v dřevěné krabičce nebo devět kamenů balených společně se sametovým váčkem.
 
Originální jednotný vzhled a kvalitní zpracování krabičky umocní dojem ze skvělého dárku.
Užijte si spoustu zábavy po celý rok a pijte s humorem!

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám