Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Game Over

K svatbě

Rozlučka se svobodou

Velkému svatebnímu dni předchází poslední "svobodný" den - neboli rozlučka se svobodou. Vedle naší krásné svatební kolekce jsme si tedy pro vás připravili i sérii doplňků Game Over. Kolekce je navržena v pánském i dámském designu, takže si na své přijdou jak mládenci ženicha, tak družičky a kamarádky nevěsty.
 
V naší nabídce naleznete pivní či vinnou sklenku, sadu tří panáků nebo panáka z plastu se stuhou, který lze pověsit na krk. K mání je také tričko či placka s humorným motivem, díky kterým bude všem jasné, že jste jedna banda, co si užívá večer.
 
Chybět samozřejmě nesmí ani tradiční doplňky pro nevěstu a ženicha. Máme pro vás úžasný závoj a šerpu a pro pány kravatu s vtipným sloganem. Vybrat si můžete například vtipné samolepky, kterými můžete polepit cokoliv vás napadne.
 
A co by to bylo za rozlučku, kdyby si z ní "oslavenec" neodnesl alespoň malý dárek v podobě měnícího hrnku, který po nalití horkého nápoje zobrazí krutou realitu.
 
Užijete si poslední pořádnou párty za svobodna!
 
Celou kolekci Game Over najdete na dárkových prodejnách ALBI, velkou část lze objednat i na našem e-shopu.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám