Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Designové propisky

Relax a vychytávky

Pište s elegancí

Je pro Vás důležité nejen co píšete, ale i to, čím píšete? Pak právě pro Vás je určena nová kolekce krásných designových propisek. Máte na výběr z mnoha různých typů, velikostí a designů propisek. Ať už Vás zaujme luxusní propiska se zlatým potiskem, nebo roztomilá malá propiska s puntíky, případně chcete upoutat pozornost netradiční propiskou s malými krystalky, z naší široké nabídky si určitě vyberete.
 
Propiska s krystaly - netradiční a trendy propiska s malými krystalky jistě zaujme každou moderní dívku či ženu. Díky krásnému potisku se propiska stane nezbytným doplňkem Vaší kabelky, diáře či penálu. Délka propisky je 14 cm.
 
Propiska deluxe - elegantní propiska se stylusem bude skvělým pomocníkem pro každého vlastníka chytrého telefonu či tabletu. Z jedné strany propisky můžete psát své poznámky a z druhé ovládat svůj chytrý telefon. Moderní nadčasový design se stříbrným či zlatým potiskem. Délka propisky je 13,5 cm.
 
Propiska malá - roztomilá malá propiska se Vám vejde do každého bločku či zápisníčku a její velikost oceníte například i na cestách či v menší kabelce. Délka propisky je 10 cm.
 
Propiska s víčkem - svým tvarem připomíná pero, ale jedná se o propisku v retro tvaru. Barevný potisk dá vyniknout krásným designům. Díky tlustšímu tělu propiska dobře padne do ruky. Délka propisky je 13,5 cm.
 

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám