Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Designové propisky

Relax a vychytávky

Pište s elegancí

Je pro Vás důležité nejen co píšete, ale i to, čím píšete? Pak právě pro Vás je určena nová kolekce krásných designových propisek. Máte na výběr z mnoha různých typů, velikostí a designů propisek. Ať už Vás zaujme luxusní propiska se zlatým potiskem, nebo roztomilá malá propiska s puntíky, případně chcete upoutat pozornost netradiční propiskou s malými krystalky, z naší široké nabídky si určitě vyberete.
 
Propiska s krystaly - netradiční a trendy propiska s malými krystalky jistě zaujme každou moderní dívku či ženu. Díky krásnému potisku se propiska stane nezbytným doplňkem Vaší kabelky, diáře či penálu. Délka propisky je 14 cm.
 
Propiska deluxe - elegantní propiska se stylusem bude skvělým pomocníkem pro každého vlastníka chytrého telefonu či tabletu. Z jedné strany propisky můžete psát své poznámky a z druhé ovládat svůj chytrý telefon. Moderní nadčasový design se stříbrným či zlatým potiskem. Délka propisky je 13,5 cm.
 
Propiska malá - roztomilá malá propiska se Vám vejde do každého bločku či zápisníčku a její velikost oceníte například i na cestách či v menší kabelce. Délka propisky je 10 cm.
 
Propiska s víčkem - svým tvarem připomíná pero, ale jedná se o propisku v retro tvaru. Barevný potisk dá vyniknout krásným designům. Díky tlustšímu tělu propiska dobře padne do ruky. Délka propisky je 13,5 cm.
 
Všechny propisky mají modrou náplň.

Přejít do obchodu

Máte dotaz? Napište nám