Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

 

 

 

Den Deskovek - S02E10: Hodina pravdy

Den deskovek je reality show, do které se mohou soutěžící přihlásit se svými nápady na deskové hry. Vítězná hra pak bude vydána společností Albi. Finalisté jsou po premiéře 10. dílu druhé řady Dne deskovek známi. Do 9. února 2023 můžete hlasovat pro nejatraktivnější hru. O den později v přímém přenosu vyhlásíme vítěze.

Hlasuj tady


Formulář lze vyplnit pouze jednou, z toho důvodu je vyplnění možné pouze po přihlášení k účtu Google.

 

 

Kde sledovat a kdy hlasovat?

Poslední díl Dne deskovek jsme odvysílali ve čtvrtek 26. ledna. 
 
Celkového vítěze můžete v hlasování vybrat od 26. 1. 2023 do 9. 2. 2023.
 
O den později proběhne živé vysílání s vyhlášením vítěze druhé řady.
 

Hlasuj tady

Porotci soutěže

 

 

 

Předseda poroty Petr Čáslava

Předseda poroty v první i druhé řadě Dne deskovek je nejznámějším českým deskoherním influencerem, šéfredaktorem serveru Deskofobie, deskoherním skautem vydavatelství Czech Game Edition a milovníkem koček. 
 
 

Členka poroty
Barbora Joštová

 

Zástupkyně Albi v porotě druhé řady Dne deskovek se profesně věnuje výběru, vývoji a lokalizacím her. Kromě toho tvoří již dlouho hry pro dětské tábory a na rozdíl od většiny kolegů úspěšně dohrála Gloomhaven. 

 

Člen poroty
David Navrátil

 

Spoluzakladatel deskoherního nakladatelství BoardBros a zároveň kmenový autor deskoherní sekce serveru mFantasy, David proměnil koníčka v druhý úvazek. V porotě se ochotně ujal role „zlého muže“.
 

 

 

Člen poroty
Martin Hrabálek

 

CEO brněnského nakladatelství RexHry, prezident festivalu Brnohraní a neúnavný cestovatel pomohl na český trh už desítkám titulů. Sám je spoluautorem populární párty hry Trapwords / V pasti, vydané nakladatelstvím CGE.

 

 

Finalisté druhé sezóny

 

LUKÁŠ BURŠÍK / VLÁDCE KOČIČÍHO STROMU

„Jsem chlap s duší hravého dítěte, co má spoustu přání a snů, ale absolutní nedostatek času…”
 
Vládce kočičího stromu je deckbuildingová hra, ve které můžete v roli koček pomocí karet ve vašem balíčku provádět pohyb po herním plánu, škodit svým soupeřům, lovit myši, plnit úkoly a samozřejmě získávat mléko na nákup silnějších karet.
 

Dejte mi hlas

 
 

MICHAL WENDL / GameDEVS

"Spolehlivě mě nakrkne vše, co je řízené kostkami."
 
Michal přichází do Dne deskovek s velmi ambiciózním titulem, GameDEVS sám popisuje jako "Lacerdovku", tedy hru inspirovanou rukopisem Vita Lacerdy, který tvoří velmi hutné a pravidlově náročné tituly. GameDEVS si klade za cíl v rámci tohoto subžánru ilustrovat proces vývoje videoher. 
 

Dejte mi hlas

 
 

PETR VAVŘINEC, KAROLÍNA VAVŘINCOVÁ / RUNARCH

„Když sečtu všechny ty svoje dovednosti a jejich úroveň, tak mi vychází, že ideální koníček pro mě je vymýšlení deskovek, protože to je dneska komplexní disciplína, kde musíte umět ode všeho trochu.“
 
Abstraktní hra. Dvojkovka, kde na barevné šachovnici 5x5 prohazujete barevné kameny tak, abyste se co nejvíce přiblížili k barevnému vzoru, který je na kartách, které si dobíráte na ruku poté, co předchozí kartu z ruky vyhodnotíte jako splněnou. Tím ale život odehrané karty ještě nekončí, protože může najít svoje další uplatnění v archívech, kde se snažíte seskupovat karty podobných vlastností.
 

Dejte nám hlas

 

 

Pravidla
soutěže

 

Pořadatelem "DNE DESKOVEK"
je Albi Česká republika a.s.
Kompletní pravidla soutěže
najdete zde.

 

Podívám se

 

YouTube
Albi

 

Odebírejte náš YouTube kanál
a neuniknou vám naše streamy,
videonávody, anižádná novinka
zde Dne Deskovek!

 

Podívám se

 

Na koho
se obracet?

 

Napište nám na e-mail
droz@albi.cz, zavolejte nám na
telefon +420 222 541 381
nebo napište na náš Facebook.

 

Kontakt Albi