Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Forum Liberec

Soukenné náměstí 2a/669
Liberec
460 80

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

E-mail: forum.liberec@albi.cz
Tel.: 734 683 412

Vedoucí prodejny: Anna Jelínková

Naši prodejnu plnou dárků a zábavných her, Kouzelného čtení, Kvída a výtvarných potřeba Crayola najdete v přízemí obchodního centra, vedle prodejny Orsay. 

Na vaši návštěvu se těší vedoucí Anna a její tým Světlana, Týna, Míša a Diana, které vám rády poradí při výběru her i dárků.

PRODEJNA S PÁRTY SORTIMENTEM

Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám