Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Nudíte se ve vlaku nebo v autobuse?

 

Je pro vás čekání na letišti příliš dlouhé? Chcete se zabavit na dovolené před večeří? Sáhněte po Mozkovně, skvělé zábavě nejen na cesty. Najdete v ní celou řadu hlavolamů, rébusů nebo hádanek na rozmanitá témata z různých oblastí, které pobaví jednotlivce, ale užije si je i skupina přátel nebo rodina.

Díky praktickému a designovému balení jsou i skvělým dárkem pro vaše blízké nebo kolegy. Mozkovna je prostě chytrá zábava pro ty, kteří se nebojí rozvíjet a jsou hraví. Nenechte váš mozek zahálet!

Produkty z Mozkovny testuje a doporučuje Mensa.

 

IQ fitness

Luštíte rádi šifry nebo vás baví počítání? Máte vizuální představivost a baví vás řešit graficky zpracované rébusy? Vynikáte v logických hádankách? Fascinují vás optické iluze? Přesně pro vás je IQ Fitness.

Více informací

LUŠŤOVKY

Netradiční slovní rébusy, ve kterých hledáte skryté slovo. Lušťovky fungují na principu rozkládání slov - na každé kartě najdete části jednoho slova ukryté v obrázku. Odhalte vztah mezi slovy a máte řešení.

Více informací

 

50 rébusů do kapsy

V malé krabičce na vás čekají vizuální, jazykové, logické a matematické úkoly. Obtížnost kartiček je různá, takže si na své přijdou zkušení řešitelé i úplní nováčci.

Více informací

Tajemné schránky

Hlavolam, do kterého můžete schovat malý dárek. Obdarovaný musí nejdříve přijít na kloub otevíracímu mechanismu, aby zjistil, jaké překvapení na něj uvnitř čeká.

Více informací

 

Chytré bloky

Chytré bloky z edice Mozkovna zabaví každého nadšeného lušťovkáře, který si rád láme hlavu nad různými typy rébusů. Vybírat si můžete z bloků s rébusy a hádankami nebo s různými druhy křížovek.

Více informací

Chytré knihy

Téměř 150 stran rébusů a zapeklitých hádanek pro všechny nadšence nevšedního luštění. Jednu z knih jsme připravili se sdružením Mensa!

Více informací

 

IQ Fitness 60 karet

Neobyčejné příhody nebo raději Vizuální úlohy? Pokaždé vás bude čekat 60 obrázkových karet, které vyzvou na souborj vaše logické myšlení. Pokud se vám nebude dařit, řešení najdete na druhé straně.  

Více informací

50 rébusů do kapsy

Dvouminutové video vydá za tisíc slov. Podívejte se, jak se hraje 50 rébusů do kapsy
nebo kdy se vyplatí zabalit si do batohu Chytré bloky.

Další videa

Všechny hry
Mozkovna

V Mozkovně najdete i skvělé hry Logic, hmatové a čichové výzvy z řady Cortex nebo zábavné tangramy na cesty. Všechny produkty najdete v kategorii Mozkovna.

Podívám se

 

Nakupte na
Albi e-shopu

Chcete trošku potrápit mozek? K nákupu je to už jenom jeden klik. U Albi máte 30 dní na vrácení zboží, dárek k velkému nákupu i výměnu poškozených komponent zdarma!

Nakoupím ;-)

 

Zastavte se na
Albi prodejně

Albi má celkem 22 prodejen, kde se můžete zastavit a hry Mozkovna si vyzkoušet. Kolegové a kolegyně vám rádi poradí a pomůžou s výběrem. 

Vyrazím k Albi