Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Chléb a hry - Arbes Praha

Štefánikova 339
Praha
150 00

Po - Ne: 8 - 19:30

E-mail: praha.arbes.kasa@albi.cz
Tel.: 731 395 153

Vedoucí prodejny: Lucie Blahníková

Chléb a hry - nová prodejna, která vyrostla na Arbesově náměstí v Praze. A není jen tak ledajaká. Albi prodejnu, ale třeba i prostor pro rodinné párty najdete v prvním patře. A v přízemí si budete moci vychutnat čerstvé pečivo, užít si snídani nebo kávu v Antonínově pekařství.

Pekařství i Albi prodejna jsou otevřeny! Těšíme se na vás ;-).

Prodejna s párty sortimentem

 
Plánujete narozeninovou párty, rozlučku se svobodou nebo třeba dětskou oslavu? Pak je pro vás Albi ideální volbou. Díky Albi to teď totiž bude snažší a zábavnější. Seženete zde vše od A do Z. Vybavení, dekorace, alkohol s textem, dárky, balení dárků, párty box… Nechte se zlákat. Chystáte svatbu, vánoční večírek nebo třeba silvestrovskou oslavu? Zaměřujeme se i na speciální dekorace, párty vybavení a dárky pro tyto krásné příležitosti. Stále populárnější jsou kostýmové párty, a to nejen pro děti. Přijďte si vybrat svůj kostým právě k nám. Nabízíme i různé typy balónků, balónky s českým textem, na míru, balónkové kytice i dekorace, papírové eco friendly produkty. A to není ani zdaleka vše. Přijďte k nám a zjistěte, že párty pro nás není jen slovo. Je to zážitek. 

Chcete vědět něco víc o vaší Albi prodejně? Napište nám